Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1468 Wątki)

Dzień dziecka

Data utworzenia : 2017-05-31 12:32 | Ostatni komentarz 2023-06-07 09:24

Konto usunięte

4866 Odsłony
153 Komentarze

Co planujecie na ten dzień? Moje dzieci ostatnio co dzień mają dzień dziecka, bo co dzień gdzieś się wybieramy, a to nad wodę, a to konie u wujka, a to do mojej siostry gdzie jest Golden i Arek może pobiegać z siostry córkami. No i w sumie nie wiem co jutro zaplanować. Może sala zabaw. A Wy co planujecie?

2017-06-01 13:53

Tym się właśnie MAM pocieszam że on jeszcze nie rozumie że święto i że coś mielibyśmy zrobić Mam nadzieję że już w przyszłym roku czy za 2 lata zapewnie mu więcej atrakcji niż dzisiaj

2017-06-01 13:26

Super się zapowiada u Was, a Franio czy mój Arek nie rozumieją jeszcze o to dzień dziecka ;)

2017-06-01 12:23

Mąż poszedł na popołudnie więc sala zabaw Dzisiaj odpada bo nie załatwił zamiany ale zadzwonił młodszy brat męża czy może wpaść więc mam nadzieję że przyjdzie i weźmie Frania choćby na godzinkę na huśtawki ja jak wracalam od lekarza toą taczkę z zabawkami mu kupilam i chodził z nia dumnie po mieszkaniu Wklada wszystko co możliwe do niej a w weekend w jeden dzień mamy iść na grilla do jednym znajomych w drugi dzień do drugich więc będzie hasał po po ogródkach Przynajmniej tyle Byle pogoda była

2017-06-01 12:13

Lestemka super pomysł, u nas dziś chłodno i wieje zimny wiatr, chociaż słońce świeci to jest mało przyjemnie trochę byliśmy w piaskownicy przed domem a teraz mała śpi i my z Arkiem koparki na macie. A co popołudniu to nie mam pojęcia zobaczymy. Teściowie mają przyjechać i moja mama, Martynka ma rehabilitantkę dziś trochę będzie się działo

2017-06-01 12:06

Wesołe miasteczko i zoo :)

2017-05-31 22:33

My też mamy w planach zoo ale nie wiem jeszcze kiedy no i my myślimy o warszawskim. Nie chciałabym żeby była upalna pogoda na pewno

2017-05-31 22:28

My zamierzamy w niedzielę pojechać do wrocławskiego zoo właśnie z okazji dnia dziecka.A jutro u nas będzie impreza dla dzieci zorganizowana przez dom kultury.Tylko nie wiem czy tam się wybierzemy w te tłumy.

2017-05-31 21:21

Jak pogoda będzie to może cześć rodziców zabierze dzieci gdzieś w plener to może nie będzie źle