Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1468 Wątki)

Mama z pasją

Data utworzenia : 2016-12-15 18:25 | Ostatni komentarz 2023-05-10 13:53

Zamarancza

9512 Odsłony
317 Komentarze

Drogie Mamusie temat dość przyjemny, takiego nie znalazłam więc chciałabym się dowiedzieć jakie macie pasje? Co pozwala Wam na odprężenie i odskok od codzienności? Co sprawia Wam największą przyjemność? Poszukuję swojego zainteresowania i kompletnie nie wiem co mogła bym robić. Do prac manualnych typu szydełko, czy malowanie mam 2 lewe ręce... Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko tak więc chcę odnaleźć to co w życiu sprawia mi przyjemność i może Wasze pasje mnie zainspirują :)

2016-12-17 21:07

Ja z kolei jestem bardzo niska i mam bardzo szerokie biodra co przy wzroście niecałe 160wygląda okropnie i dość potężne uda. No i małe wciecie w talii

2016-12-17 21:02

Aaa, to masz figurę jak moja przyjaciółka, płaski brzuch, piękna krągła pupa, zawsze jej icj zazdrościłam, ale też szerokie ramiona. Wiadomo - coś za coś :) Może masz i rację, że można wyćwiczyć. Choć jakoś u mnie trudno. ;)

2016-12-17 20:51

Michalina mi akurat ktos na gorze nieposkapil tyleczka :D mam fajna pupe wystającą i naprawde ja lubie :d ale cos za cos...za to mam mega waskie biodra i szerokie ramiona :D wiec w sukienkach obcislych wygladam smiesznie (jak dla mnie) :D takze nie martw sie swoja pupa, bo ja zawsze wycwiczyc mozna, za to bioder ani barków juz nie poprawie cwiczeniami :d

2016-12-17 20:45

Nie wiem czego tu zazdrościć. Fajnie, że nie jestem sama! :) Ustalamy plan treningowy? ;) Ale Ty przecież regularnie ćwiczysz, to powinno coś tam się dziać w "okołpupiu"... ;) A spódniczkę możka moim zdaniem z powodzeniem założyć także posiadając pośladki! :) Ale to jak zwykle. Każdy tęskni za tym czego nie ma, a trawa za płotem niezmiennie zieleńsza. :P

2016-12-17 13:04

Ha ha Michalina płaskodupie :-D ja też na to cierpię:-D ale moja siostra np zazdrości i mówi że przynajmniej mini można nosić:-P

2016-12-17 12:29

No właśnie nie Justynko... za chuda jestem, bo wciąż nie miałam czasu albo okazji, albo robiłam nie to co trzeba. Jako nastolatka był taki czas że miałam sześciopak :P A potem albo nie było czasu, albo wolałam iść poćwiczyć na instrumencie, potem skupiłam się na rozciąganiu (bo powzięłam zamiar że nauczę się robić szpagat), potem był rok jogi... a teraz z kolei ciąża, potem macierzyństwo... Wiesz - to, że to lubię, nie znaczy, że mam czas i faktycznie to robię. :D No i na przykład brakuje mi pośladków (tzw. płaskodupie) i mam bardzo słabe plecy. Dlatego na tym się ostatnio skupiam :) Bardzo mi miło, że masz o mnie dobre zdanie :) Z wzajemnością! :D (Ale z tym imponowaniem to bym nie przesadzała... Ja wbrew pozorom też momentami strasznie leniwa jestem ;) )

2016-12-17 12:14

Wow Michalina miałam o Tobie do tej pory bardzo dobre zdanie ale teraz to wręcz mi imponujesz :-) to Ty kochana musisz super wyglądać jak tak zawsze wysportowana byłaś

2016-12-17 10:58

Aha, i jeszcze kolorowanki dla dorosłych polecam. Fajnie "odmóżdża" :D