Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1474 Wątki)

Kiedy podarować kobiecie kwiaty?

Data utworzenia : 2015-12-11 22:22 | Ostatni komentarz 2022-09-07 07:44

hafok

2016 Odsłony
65 Komentarze

Zastanawiam się, bo moja siostra ma niedługo imieniny i czy wypada dać jej kwiaty? Czy to nie będzie oklepany prezent? Co o tym myślicie?

2021-09-26 20:17 | Post edytowany:2021-09-30 12:44

W gruncie rzeczy to każda okazja jest do tego dobra. Oczywiście nie można przesadzać ponieważ nawet tak zacny prezent może się zwyczajnie znudzić. W pierwszej kolejności weź pod uwagę takie uroczystości jak rocznica związku, walentynki, a dopiero później bardziej spontanicznie. Pytanie jakie warto sobie zadać to czy wybierać klasyczne bukiety? Aktualnie na rynku znajdziemy floer boxy - https://www.roseduchateau.com będące bardzo atrakcyjną alternatywą. Zapakowane są w piękne opakowanie, co już samo w sobie zrobi bardzo pozytywne wrażenie. Możemy wybrać róże wieczne jakie będą cieszyły oko naszej wybranki bardzo długo.

2015-12-16 22:01

;) to ładny zestaw. Mi łącznie wyszło w domu ok 5 kompletów (miałam swoje 1, dostałam 2 a rodzice jeszcze kupili mi zestaw 3) i może dlatego że dostawałam ,,większe" rozmiary nic się nie zmarnowało a nawet raz dokupiłam ;) bo to promocja itd...

2015-12-16 21:49

Patrycja.Oska pieluszek jednorazowych nigdy dość?! Nieprawda! :p mi też dawali pieluszki... Najpierw ja sama kupiłam paczkę, później mąż dostał na pępkowe 7 paczek pieluch i później dostałam jeszcze dwie... łącznie miałam ich 10, z tego 3 zostały, bo synek zdazył z nich wyrosnąć ...

2015-12-16 16:43

ja będąc w szpitalu nie myślałam o kwiatach ;) zresztą gdzie je trzymać?! młoda mama jest zaaferowana dzieckiem i całą sytuacją i na kwiaty nie ma czasu ;) jak mnie odwiedzano dostawałam głównie pampersy, chusteczki nawilżane i tradycyjnie jakiś ciuszek. prezent oklepany ale praktyczny. mój synek urodził się bardzo duży i teraz mi się to przydaje a wiadomo pampersów i chusteczek nigdy dość bo to się przydaje :) i myślę że młoda mama już bardziej to doceni niż kwiaty. Tak jak magicznymazur kwiaty zaraz sie wyrzuci i też wychodzę z założenia że lepiej dostać coś praktycznego :) a najprościej zapytać mamę czego potrzebuje ;)

2015-12-14 13:09

hafok, forum LOVI nie jest miejscem na reklamę. Link do tej samej strony znalazł się również w innym wątku. Posty oraz wątki będącę reklamą są usuwane przez Administratora.

2015-12-13 14:39

Może reklamuje swoją stronę... jesli tak, to jest to złe miejsce na reklamę tego typu stron. Co do prezentu zbyt oklepany. Wiadomo, że o prezent tu nie chodzi tylko o pamięć, ale jeśli już coś kupować to coś co jest praktyczne i się przyda, a nie coś, co po dwóch tygodniach wyrzucę do śmieci

2015-12-12 22:34

Hafok, Ten sam link wrzuciłaś(łeś) w wątku o blogach. akurat rzuciło mi zaglądnęłam dziś do tego i tamtego wątku....

2015-12-12 11:35

Ja również podchodzę z dystansem do poczty kwiatowej. Nie dość, że drogo to bukiet często urodą nie grzeszy... Jeśli nie masz możliwości, żeby wręczyć prezent osobiście - ze względu na dzielącą Was odległość zamówiłabym jakiś upominek z dostawą do siostry. A możliwości jest dużo :) Jakieś fajne czekoladki, kosmetyki, dobrą książkę itp.