Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1472 Wątki)

Zabawa na weselu

Data utworzenia : 2019-03-27 21:08 | Ostatni komentarz 2019-07-24 11:52

Justyna.Kolek

659 Odsłony
9 Komentarze

Dziewczyny mam prośbę. We wrześniu biorę ślub i na weselu będziemy mieli zabawę typu : losowanie nagród. Będzie dużo pustych losów i kilka wygranych. Ale nagrody nie będą takie jak podejrzewają goście. Np. będzie można wygrać ekspres do kawy. A tak na prawdę będzie to pudełko po ekspresie a w środku gazeta "Ekspres" i kawa np parzona. Inny przykład, że można wygrać zestaw pereł. A tak naprawdę będzie to czteropak piwa "Perła". I tutaj mam do Was ogromną prośbę czy macie jeszcze jakieś pomysły na nieprawdziwe wygrane. Tego typu co pisałam wyżej :)

2019-07-24 11:52

Może jakieś integrujące? Tylko nie każdy je lubi. U nas były jakieś wyścigi- ale troche średnie to było. 

2019-07-07 00:00

Mając odpowiednio duży budżet na wesele to można zorganizować praktycznie wszystko. Trzeba natomiast być realistą i szukać rozwiązań aktualnie dostępnych na naszą kieszeń. Czasami przepłacanie za usługi nie wiele da bo firmy potrafią zwiększać ceny bazując jedynie na swojej marce. Dobrze będzie zapoznać się z sytuacją jaka panuje na rynku w danym przedziale cenowym. Nie zaszkodzi także popytać jakichś znajomych co oni by wybrali. Ja przez ostatni rok byłam już na paru weselach i mogę się podzielić moim spostrzeżeniami. Z zachodu przybyły popularne fotobudki w których możemy sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z naszymi gośćmi. Oczywiście oni sami też mogą z niej skorzystać, a sama obsługa sprowadza się do wciśnięcia jednego guzika i zrobienia uśmiechu :) Kolejnym fajnym patentem jest zatrudnienie na impreze profesjonalnego barmana. Właśnie na ostatnim weselu można było skorzystać z takiego luksusu popijając sobie egzotyczne drinki. Zrobiło to na wszystkich bardzo duże wrażenie bo nikt się nie spodziewał tego :) Możecie zobaczyć sobie jak to wygląda cenowo chociażby na łamach tej porównywarki ofert - https://www.weselezklasa.pl/atrakcje-weselne,42/barman-na-wesele,24/

2019-07-02 14:58

Macie jeszcze pomysly na jakies ciekawe atrakcje? :)

2019-05-14 00:41

Świetny pomysł z takim nagrodami bardzo oryginalnie

2019-05-07 18:26

Super pomysł na pewno będzie niezły ubaw . Także daj znać jak udała się zabawa :) Ja jakoś mało kreatywna jestem ale dziewczyny widzę pomocne :) A te zabawy sami wymyślacie . Czy z orkiestrą też dyskutujecie na temat oczepin ??

2019-05-07 14:24

Pomysl bardzo fajny, tylko tez nie przesadzcie z iloscia zartow aby nie przedobrzyc :D

2019-03-29 12:11

Justyna fajny pomysł na pewno będzie dużo śmiechu i zabawy :) Ania hehe uśmiałam się z tych pomysłów dzięki. Ja mogę dorzucić zmywarkę- gąbka, miska i płyn do naczyń ;P

2019-03-27 23:23

Odkurzacz bezprzewodowy = szufelka + zmiotka ;) Mikser- miska z trzepaczką wycieczka dookola swiata i tu pojawia sie globus samochod sportowy-zabawka oczywscie Mam nadzieje że coś sie przyda :-)