Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1474 Wątki)

Praca własny biznes

Data utworzenia : 2019-03-01 14:04 | Ostatni komentarz 2024-02-27 14:58

Monika.T

1901 Odsłony
35 Komentarze

Czy któraś z mam pracuje w domu po porodzie? Jak tak jaka to praca? Może zalozylyscie własny biznes jak tak to jaki? Chciałabym jakoś dorobić ale przy tym nie zostawiając córeczki pod opieką innych

2019-11-14 11:09

A co to za firma Omega? 

2019-11-13 12:34

Ja chcę spróbować swoich sił w firmie Omega 

2019-11-13 12:23

Własny biznes w tych czasach zależy czy warto czy nie... ZUS i wartość macierzyńskiego potrafią dobić (oczywiście w zależności jakie składki opłacacie). Praca u kogoś = stres i użeranie się z szefem, praca u siebie= stres i zastanawianie się czy i jak długo  uda się utrzymać ten interes. Trzeba być dobrym w swoim fachu i tyle...

2019-11-07 21:36

Zależy na jakich panelach wypełnia się ankiety, ja jestem zarejestrowana na kilku i wszystkie są w pełni wypłacalne, zaproszenia do ankiet przychodzą często - jeśli ktoś ma wolną chwilę w ciągu dnia, to jest to fajna opcja na zarobienie kilku złotych. Tylko trzeba mieć świadomość, że to nie są kwoty jak na etacie ;-) ale jeżeli będziecie wypełniać ankiety regularnie, to tych zaproszeń też będziecie dostawać bardzo dużo i w skali miesiąca może się uzbierać kilkadziesiąt złotych, no zawsze coś.

Ja polecam:

  • - Kantar
  • - BO Panel
  • - Norstat Panel
  • - Klub Zdrowia Zymetria
  • - Klub Widza Zymetria
  • - Zymetria
  • - epanel.pl
  • - Opinie.pl
  • - Reaktor Opinii
  • - Panel Ariadna
  • Wszystkie są przeze mnie przetestowane i nigdy nie było problemu z wypłatą :)

 

Jeśli ktoś potrafi w miarę sprawnie redagować teksty, to polecam także zdalną pracę jako copywriter na platformie TextBookers - przy próbie rejestracji trzeba napisać krótki tekst na zadany temat i na podstawie jakości tego tekstu przyjmują do grona "pisarzy". 

2019-11-05 12:16

Z tymi ankietami to ściema, niby na początku dużo się zbiera a pozniej juz nie przychodza wcale maile a próg do wypłacenia pierwszych pieniędzy jest na tyle wysoki ze nie da się uzbierać. 

2019-10-13 11:16

Bardzo ciekawe porady tutaj wyczytałam, dzięki za wszystkie. Prowadzenie własnego biznesu to w dzisiejszych czasach trudny orzech to zgryzienia. Trzeba ciągle interesować się tym jakie strategie rozwoju będą najbardziej optymalne w branży jakiej aktualnie się znajdujemy. Wszelkiego rodzaju szkolenia mające na celu zwiększenie naszych kompetencji jak i naszej kadry są jak najbardziej wymagane. Szukanie możliwości cięcia kosztów na różnych procesach to także świetny pomysł aby zaoszczędzone pieniądze rozdysponować w rozwój. Zobaczcie jak to wygląda na przykładzie firm zajmujących się organizowaniem ludzi do outsourcing - https://www.aterima-work.pl/

2019-05-13 19:19

Dobrym pomysłem na własną działalność, zwłaszcza dla młodych mam jest zdalny outsourcing. Wykonywanie różnych usług internetowych na odległość. Wystarczy dobry komputer i odpowiednie łącze internetowe. Mamy jako freelancerki świetnie sprawdzają się w usługach copywritingu, czy content marketingu. Pisanie tekstów reklamowych i tłumaczeń to wymarzona praca dla mam. Pamiętajcie tylko o prowadzeniu ewidencji czasu pracy dla samozatrudnionych. Tak zwanej godzinówki http://www.zasadyogolne.info/2017/02/ewidencja-czasu-pracy-czyli-tak-zwana.html . Urzędnicy szukają zawsze dziury w całym, a brak takiej ewidencji może narazić was na niepotrzebne koszty.

Konto usunięte

2019-05-10 17:12

Szczerze mówiąc to na tych ankietach zbyt dużo nie zarobisz..Ja w przeciągu miesiąca na kilku panelach zarobiłam jakieś 100zl. Są różne strony np. świat opinii, opinie,myiyo,panel Ariadna..