Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1473 Wątki)

Pomysły na oszczędzanie

Data utworzenia : 2018-11-11 11:02 | Ostatni komentarz 2023-12-31 22:33

Konto usunięte

11190 Odsłony
261 Komentarze

WITAM DZIEWCZYNY CZY MACIE JAKIŚ POMYSŁ NA TO JAK OSZCZĘDZAĆ? POZA WYDATKAMI NA RACHUNKI I JEDZENIE MAM ZAMIAR WYDAWAĆ NA COŚ DLA SIEBIE MACIE JAKIEŚ RADY, ALBO SPOSOBY? DAWAJCIE SWOJE POMYSŁY (jeżeli taki wątek jest gdzieś to przepraszam)

2021-05-11 21:45

Ja uważam że mieszkanie czy ziemia to właśnie najbardziej pewna inwestycja ☺

2021-05-11 12:40

Żeby inwestować na giełdzie to trzeba się znać i być na bieżąco tak samo w krypto waluty. Wydaje mi się, że wtedy to lepiej zainwestować większe pieniądze. 

2021-05-11 09:54

inwestycje w lotka,  czy na giełdzie jest ryzykowne bo niestety łatwo w tym poledz, a zainwestowac też trzeba odpowiednią kwotę, zeby był jakiś większy zysk bynajmniej na giełdzie;) 

lotek czy obstawianie kto wygra kto nie wygra jest ryzykowne łatwo sie w to wciągnąć;( podobnie jak w salonach gier;( 

 

ziemia to ciekawa inwestycja np.  kupując teren który w latach dojrzałości otrzymają nasze dzieci taka ziemia bedzie juz coś warta, jednak warto zauważyć ze o taki teren też powinno sie dbać, bo właścieciel za niego odpowiada;)

2021-05-11 08:45

Aneczkaaa - dlatego napisałam, że to wszystko zależy i to inwestowanie jest ryzykowne :) Nie każdy się na to zdecyduje, a poza tym przy takim inwestowaniu trzeba śledzić notowania. Natomiast inwestowanie w ziemię jest bardzo długoterminowe. 

 

Ja w tamtym roku postanowiłam spróbować na giełdzie. Kupiłam akcji za ok. 300 zł i wczoraj jak sprawdziłam to miałam 120 zł zysku. Więc uważam, że całkiem nieźle :) Ale dużej kwoty bałabym się zainwestować. 

2021-05-10 22:24

Marta K na giełdzie i w kryptowaluty to ja bym się bała inwestować. W nieruchomości czy ziemię jak już 

2021-05-10 21:11

Marta K ja raz założyłam 50 zł na betklick o nie wygrałam ano grosza 😂

2021-05-10 13:41

Jest trochę sposobów na rozmnożenie pieniędzy :) Jednak zawsze wiążą się z ryzykiem :) I wymagają od człowieka zainteresowania, czuwania etc. 

  • - inwestycje na giełdzie
  • - inwestycje w nieruchomości
  • - inwestycje w kryptowaluty

Ale pamiętajcie jedno... nie da się zarobić i się nie narobić! :) 

2021-05-07 06:54

Anita pełno jest takich cwaniaczków co by chciało zarobić a się nie narobić. Żeby kasa sama do nich przylatywała. Jedyny pomysł jaki mi przychodzi do głowy to lotto. Jak ktoś ma farta to może szybko się wzbogacić