Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (858 Wątki)

Zakupy na AliExpress

Data utworzenia : 2017-08-25 22:08 | Ostatni komentarz 2021-08-27 06:45

M.Jacek

23173 Odsłony
1052 Komentarze

Dziewczyny postanowiłam utworzyć nowy wątek dotyczący zakupów na Ali. Wiele z nas od dawna robi tam zakupy, inne dopiero zaczynają przygodę na Ali, tak czy inaczej możemy sobie pomóc :) Mile widziane linki oraz zdjęcia otrzymanych już towarów :) zarówno tych dla dzieciaczków jak i dla mam :)

2017-09-30 05:13

EwaK fajne te rzeczy. Ciekawa jestem tych biustonoszy. Nie wyglądają źle, zwłaszcza na zdjęciach w komentarzach. No tylko trafić trzeba z rozmiarem bo wiadomo że u nich to wszystko mniejsze. Tylko trochę poczekamy na opinie jeszcze...

2017-09-29 23:27

Ewa hahaha noo to dobrze nie wróży:p Dwie moje znajome mają staniku do karmienia ż al i takie.miekkie i są bardzo zadowolone ;) pewnie zależy od modelu ale można trafić coś fajnego tylko trzeba czytać feedbacki:)

2017-09-29 22:27

Ja też nie jestem przekonana co do kupowania gryzaków na Ali. Tak jak napisała Agn nie ma pewności z czego są one zrobione, z jakich substancji i co z wytrzymałością.

2017-09-29 22:23

Biustonosze do karmienia w takiej cenie??? Ciekawe jak będą się sprawdzać w praktyce :) a rozmiar jak dobierałaś?

2017-09-29 21:59

Zamawiam właśnie parę rzeczy. Kurcze zaczynam się uzależniać od Ali :) http://s.aliexpress.com/VRnyQbuq http://s.aliexpress.com/uY77zEf6 http://s.aliexpress.com/eIrY7RRn http://s.aliexpress.com/meAbQju6

2017-09-28 11:04

Ewak widać, że chustowanie sprzyja nie tylko tobie ale i synek nie narzeka :) ma dostęp do cyca kiedy chce, do tego cieplutko przy mamusi :) dobrze, że zaopatrzyłas się wcześniej w chustę, to mogłaś od razu wypróbować jak to u Was będzie działać :) A jak dojdzie organizer daj znać jak się sprawdza w praktyce :) sporo rzeczy nam brakuje, albo okazuje się zbędnych jak dziecku już jest na świecie :) chyba każda z Nas to przerabiała :P

2017-09-28 09:20

Kiedyś tu coś pisałyśmy o chustach. Kupiłam finalnie lenny lamb elastyczną, używaną tak jak mówiłam. Wczoraj moje dziecię cały czas chciało być przy cycu (wybudzał się co 10 minut...), a moje piersi nie nadążają z produkcją. Poszperałam po youtube za jakimś tutorialem z chustowania do karmienia i jakoś tam mi się udało tego mojego glonojada przyczepić. Nie wiem czy poprawnie ale nie narzekał ;) Pojadł chwilę , przytulił do cyca i przespał 1,5h w tej chuście. Także jak ktoś się będzie zastanawiał nad chustą na początek to zdecydowanie polecam elastyczne. Łatwiej bobasa włożyć, poprawić jak już jest w środku itp. Stwierdziłam też że zamówię ten organizer na łóżeczko z aliexpress, bo te ikeowskie organizerki mnie denerwują. Ciągle o nie się zaczepiam a przy przewijaniu ciągle jakoś mi mało miejsca itp. A tak wszystkie rzeczy będę mieć w jednym miejscu. Zdam relacje potem jak się sprawia :)

2017-09-26 14:38

Ulka co do gryzaków z Ali ja też jestem na nie. Nawet jak sparzysz to pozbedziesz się czesci bakterii, ale jak to mój maz madrze stwierdził, zabawki na naszym rynku maja jakiekolwiek certyfikaty braku szkodliwych substancji (przynajmniej po części) a tam tak na prawdę nie wie nikt z czego to jest zrobione. Do tego dochodzi kwestia wytrzymalosci czy dziecko nie przegryzie, nie odgryzie, nie zadlawi kawałkiem źle przymocowanej części. Lubię Ali baardzo ale pewne rzeczy u mnie są na cenzurowanym i to jedna z nich;) Ubrań już obawiam się kupować, bo rok temu wg tabeli rozmiarowki kupiłam młodemu śliczna bluzkę z reniferem na święta i okazała się tak duż, że mam nadzieję wykorzystamy ja w tym roku:p tyle dobrego :) Ostatnie moje zakupy to coś w stylu School maszynka do pięt dla mamy i teściowej pod choinkę za bezcen, sporo rzeczy do zdobienia tortów, mnóstwo ozdób na imprezę z okazji 2 urodzin, kilka drewnianych zabawek jako prezenty świąteczne i inne pierdólki ;) więc muszę przyznać że ponad rok już jestem troche uzalezniona ale na szczescie trzezwe myslenie bardzo czesto sprowadza mnie do czyszczenia koszyka z niektórych średnio potrzebnych gadzetrow;)