Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Jakie garnki są najtrwalsze?

Data utworzenia : 2016-04-10 17:27 | Ostatni komentarz 2024-02-22 00:27

Bławatkowa2015

23842 Odsłony
83 Komentarze

Cześć dziewczyny :) Potrzebuję Waszej rady. Chcę kupić zestaw garnków, który posłuży mi na długi czas. Zastanawiam się nad zestawem Tefal Hero albo Gerlach Sendo. A może któraś z Was ma garnki tej marki? A co Wy polecacie?

2020-09-18 14:49 | Post edytowany:2020-09-18 14:50

Ja polecam garnki gerlach, mam od kilku miesięcy i jestem zadowolona, te z ikei też są w porządku, mam taki jeden ulubiony na rosół.

patelnie też mam gerlach i jedną mega z ballarani - uwielbiam ją mimo że jest dość ciężka.

2020-09-16 22:35

My mamy patelnie Tefala i super się sprawdzają ;) jestem z nich zadowolona 

2020-09-16 22:28

Też myślę nad garnkami nowymi bo mam wszystkie z innej beczki. Kuchenkę mam gazowa. Myślałam nad tefalem lecz pewności nie mam, czekam na fajna promocje :) 

Konto usunięte

2020-09-15 13:58

Jeśli mamy starsze gary i patelnie bez indukcji można dokupić płytkę . wtedy działa nawet aluminium. Przy zakupe musi być "sprężynka " znaczek indukcji. Inaczej można sprawdzić magnesem jeśli się "klei" znaczy że indukcja ma działać. Rozwiazanie trochę mniej wygodne ale jeśli kogoś nie stać na zakup nowych garnków, może się nad tym zastanowić ;)

 

No i dziewczyny ostatnio weszła nowa dobra promocja naklejkowa w sklepach Netto. Jeśli macie ten sklep w okolicy, można zbierać naklejki przy okazji zakupów. 25 zł wydanych to jedna naklejka. Za 10 naklejek mozna dostać zniżkę 67% na garnki oraz patelnie od Masterchef. Sama często kupuję w tym sklepie, zbieram naklejki na nową patelnię, bo moja obecna jest juz na wykończeniu. 

2019-01-02 13:15

Blender to bez wątpienia niezbedny sprzęt jak chce sie przygotowywać dziecku jedzenie samemu, zamiast słoiczków sklepowych. Ja mam blender ręczny i taki kielichowy- oba super sie sprawdziły. Ten kielichowy jak robiłam wieksza ilość i jak Mala byla mlodsza i jadla takie zupki papki. Teraz powoli odchodzimy od blendowania, bo już jada ładnie kawałki;)

2019-01-02 09:19

Sama też powoli zabieram się za szukanie nowych garnków i na pewno skorzystam z Waszych porad. Bądź co bądź mając 5-miesięcznego maluszka, myślę, że fajnym pomysłem będzie także zakup blendera. Nawet już znalazłam fajny artykuł na temat takich sprzętów na https://przemianydomowe.pl/jaki-blender-reczny-opinie-ranking/ i na pewno znajdę tam coś odpowiedniego dla siebie:).

2018-12-16 22:08

Ja mam garnki Gerlach.narazie mi służą bez zarzutów.do zmywarek też świetnie się sprawdzają.sa wręcz błyszczące po wyciągnięciu.

2018-12-14 17:42

Ja mam tefal ingenio cały zestaw z patelniami - szczerze polecam - mam kilka lat i nic sie nie dzieje z nimi, nie przywiera jedzenie. A noże kuchenne i sztućce z gerlacha;)