Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (858 Wątki)

Aspirator elektryczny

Data utworzenia : 2015-11-01 09:27 | Ostatni komentarz 2020-07-09 00:33

Aggi86

10859 Odsłony
58 Komentarze

Ostatnio taki znalazłam na allegro aspirator elektroniczny, taki zasilany na baterie. Zastanawiam się czy jego zakup będzie dobrym wyborem. Czy któraś z Was taki używa?

2015-11-02 17:35

U mnie by taki do odkurzacza nie przeszedł bo jest mega płacz przy włączeniu... :( Takie nocne odkurzanie mogło być wzbudzać niechęć sąsiadów heh Kurczę a może i nie głupi jest ten elektryczny na katar. Wiedząc na przyszłość dobrze. My czyścimy nos z nieczystości tradycyjnie i większych problemów z tym nie było sprawdza się woda morska bo z tą solą to te ampułki otwarte nie mogły stać długo. Nie wyglądam zatem kataru bo to nie lada udreka i sama bym czepiała się skutecznych według innych metod.

2015-11-02 16:35

gluty w zębach? serio:) Do zwykłego aspiratora wkładam watę i żadnych glutów w ustach nie mam. ja mam tradycyjny i jest ok. Czasem muszę się namęczyć by coś wyssać. Rozważałam aspirator do odkurzarza, ale że mieszkamy w bloku to zrezygnowałam ze wzgledu na sąsiadów - by ich w nocy nie budzić.

2015-11-02 11:37

Aggi ja mam aspirator elektryczny i jeśli chodzi o siłę to w miarę sobie radzi ale katarku który jest głęboko nie odciągnie. Jest delikatny i dzięki temu nie podrażni delikatnej śluzówki w nosku. Trzeba się liczyć z tym że każda mocna ingerencja czyli np. odciąganie kataru aspiratorem do odkurzacza sprawi że na chwilkę mamy fajny czysty nosek ale za chwilkę nosek będzie zatkany jeszcze bardziej. Silne odciąganie i drażnienie bardzo delikatnej śluzówki nosa zwiększy wydzielanie kataru. Tak naprawdę katarku nie powinniśmy odciągać tylko wycierać to co wyleci poza nosek. Ja osobiście raz na jakiś czas odciągałam np. wieczorami. Posiadam również aspirator taki którym wciągamy ustami to co w nosku i ten jest silniejszy i wyciągnie katar z głębszych rejonów. Na katar polecam inhalacje z soli fizjologicznej, nie tylko dzieciom ale dorosłym również, i genialnie na katarek działa nasze mleko;) trzeba zakraplać do każdej dziurki po kropelce mleka DZIAŁA CUDA:)))

2015-11-02 07:15

Złoty może i tak ze względu na cenę ale czy taki super dobry. W kwestii poradzenia sobie z większym katarem. Plus za dogodne użycie i mało szumu wokół tego a reszta tylko praktyka by pokazała. Jeszcze nie mieliśmy kataru i żaden grubszy sprzęt nie był potrzebny. A jak nie patrzeć czynności z oczyszczaniem nosa z użyciem najlepszych sprzętów są dla dzecka jak największą męka... :(

2015-11-01 23:41

Sama nie wiem co robić. Jedne koleżanki narzekają na "gluty w zębach" po użyciu tradycyjnego aspiratora, drugie na to, że dzieciaczkowi. a tym bardziej domownikom nie koniecznie odpowiada odkurzacz włączany nocą... miałam nadzieję, że to będzie złoty środek.

2015-11-01 22:48

Weszłam z ciekawości poczytać kto tam stosuje to drogie ustrojstwo a tu klapa ;-). Chyba mamy z Lovi nie takie jeszcze postępowe. Aggi moim zdaniem droga impreza i nie wiem czy nie przerost treści nad formą. Jak niby ten sprzęt kontroluje siłę ssania? Bałabym się jakiegoś niespodziewanego zwarcia i popieszczenia prądem maleństwa. Bo przecież już u większych dzieci aspirator nie jest tak niezbedną rzeczą. Ja korzystałam z sopelka. Korzystałam, bo po katarze, kiedy chodził na okrągło mała dostała nań takiej awersji, że płacze już na sam widok :-(. I pomyśleć, że wydaję na taki sprzęt stówkę... nieee, wybieram zwykły, tani, manualny :-).

2015-11-01 22:33

właśnie planujemy w najbliższym czasie wyjazd nad morze, a że powietrze tam inne itp. to zoastanawiałam sie jak sobie poradze z ewentualnym katarkiem a tu taki temat :) aż sama jestem ciekawa czy takie baterie to mają moc wystarczajaca by pomóc maluszkowi ... Ja mam katarek do odkurzacza i juz 3 razy zaliczyliśmy katar - jeden to nawet 2 tygodnie trwał, ale fakt że nie poszło na zapalenie ucha lub oskrzeli pokazuje że naprawdę się sprawdził :)

2015-11-01 21:30

Uważam to bardziej za gadżet wygody. Może się sprawdzić nie mowie że nie. Sama mam tylko gruszke bo większych problemów nie mieliśmy nigdy ale jeśli opinie są pozytywne i przyszła by konieczności to bym kupiła. Bardziej to brak regulacji siły ssania trochę mówi za nie. Aggi od razu bym nie rzucała się na zakup tego typu urządzenia ale sama musisz zdecydować :)