Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Materac do łóżeczka

Data utworzenia : 2013-03-07 12:21 | Ostatni komentarz 2024-04-10 09:01

Konto usunięte

78587 Odsłony
683 Komentarze

Jaki wybrać i kupić materacyk do łóżeczka? Co powinien zawierać? Czego unikać przy wyborze materacyka? ----- witajcie Szanowni zastanawia mnie jaki materac jest najlepszy do spania dla Maluszka? obecnie Maluszek śpi na twardym materacu...proszę o podpowiedź i rozwinięcie wątku-jaki Materac wybrać dla niemowlaków?

2015-09-18 10:40

Ja mam materac kokos-pianka-gryka i sprawdził się super synek ma prawie 3 latka i spał cały czas w łóżeczku na nim początkowo na tej stronie z kokosem później już na tej z gryką, powiem szczerze mały lepiej spał na tym materacu niż na naszym bo w dzień nieraz zasypiał u nas w łóżku i w swoim spał spokojniej. Gryka pomimo wyglądu jest wygodna bo nie raz się kładłam na jego materacyku polecam aby ta mama, która się zastanawia nad obróceniem nie miała zastrzeżeń :) Mam również pokrowiec ściągany więc można go spokojnie wyprać. Krążyły historie że w tym materacu wylęgają się robaki i ja przez te 3 lata nie zauważyłam ani jednego a mały kilka razy popuścił siusiu i nic żadnego robaczka, mysle że te plotki o robakach rozsiewa konkurencja i nie ma co się takimi informacjami sugerować.

2015-09-14 13:02

tak, teraz te materacyki nie są drogie na allegro (w zależności 2 np pianka- kokos czy 3 warstwy)można znaleźć już za 50 zł czasami

2015-09-09 18:10

Gryka i kokos. Podobno przez pierwsze kilka miesięcy maluszka się kładzie na stronie po której znajduje się kokos a jak zaczyna się kręcić i obracać na boczki to obraca się na grykę. Podobno jest idealny dla takich maluszków. Nadmienię także, iż nie jest drogi bo płaciłam za niego 70 zł.

2015-09-08 14:10

Ja czasem żałuję że też tskirhi nie mamy bo w końcu to inwestycja na dłużej niż te pół roku.... Ale z drugiej strony moje dziecko w ciągu dnia śpi gdzie indziej tylko w nocy w łóżeczku to mam mniejsze wyrzuty sumienia. Artan to dobrze że nie zaburzylo to jakoś szczególnie snu twojej córci :-)

2015-09-07 22:47

Przerzuciłam w końcu materac na stronę gryczaną. Mała chyba zbytniej różnicy nie odczuwa, bo śpi podobnie. Mi się marzył lateksowy, ale był za drogi.

2015-09-06 20:41

My do stacjonarnego łóżeczka zdecydowaliśmy się na pianka-gryka a do turystycznego (często będziemy musieli jeździć z córką do innego miasta) na piankowy bo tylko taki znalazłam żeby mógł się składać i być małych rozmiarów i by spełniał warunki turystyczne :)

2015-09-06 12:30

Jak z polecenia to może i dobrze :-) ja nie wiedziałam czym mam się kierować to tez taki mamy i dalej na tej samej stornie po 6mc.

2015-09-06 10:13

Ja kupiłam kokosowo-gryczany bo taki doradziło mi kilka osób i póki co sie sprawdza:)