Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Ubranka

Data utworzenia : 2014-06-02 10:42 | Ostatni komentarz 2015-03-02 10:31

Grażyna

5392 Odsłony
32 Komentarze

Ostatnio zabrałam się za kompletowanie ubranek dla mojego synka, z racji tego że termin mam wyznaczony na 10 października nie chce kupić za dużo ubranek z krótkim rękawkiem.. Ale też się zastanawiam ile i jakich ubranek w jakich rozmiarach kupić żeby ani nie było za dużo ani za mało... Drogie mamusie doradźcie ;)

2014-06-03 10:03

My bardzo duzo rzeczy dostalismy i zostawiałam tych najmniejszych - najmniej ..poniewaz dzieko szybko rosnie a krepowac za ciasnymi ubrankami dziecka nie mozna . Nie kupuj z wyprzedzeniam ..ja dostalam rozmairy nawet 80 jak maly sie urodzil i nie miałam gdzie tego chowac i podejrzewam ze czesc gdzies jest schowana i juz za mała...

2014-06-03 07:33

Dzięki za rady :) Trzeba się zacząć oglądać za ubrankami póki jeszcze mam trochę siły :D

2014-06-02 22:13

Silje masz w zupełności racje ja tez niby doświadczona matka ale popełniłam błąd kupując na początek za dużo rzeczy tych malutkich z których Jaś praktycznie od razu wyrósł bo urodził się całkiem spory .A przecież dziecko i tak powinno być ubierane jedną warstwę więcej niż my więc w tym okresie czasu raczej długie rękawki się przydadzą

2014-06-02 22:10

Grażyna nie kupuj nic z krótkim, nie przyda ci się, kup po 5 par body, 5 par śpiochów, 5 kaftaników z każdego rozmiaru. Gwarantuję ci, że po dwóch tygodniach zmienisz rozmiar na większy, po kolejnych 2-3 tygodniach znów. Od rozmiaru 74 będzie dziecko rosnąć wolniej i wtedy można szaleć bardziej :)

2014-06-02 16:20

Będę miała duże dziecko więc inwestuję w ubranka 62 wzwyż. Mam ok. 10 pajacyków, 10 bodziaków, 5 par rampersów. Jeszcze trochę pewnie dostane więć powinno mi wystarczyć. Nie mam zamiaru prać codziennie wiec muszę mieć zapas.

2014-06-02 16:03

Ja mam 5 par śpiochów z długim i 5 par bodów z długim. a rozmiary to 2 pary 56, a reszta 62 ale jakaś taka prawie wielkością odpowiadająca 56. Pytałam koleżanki jakie ona rozmiary kupowała- na czuja, bo nigdy nie wiadomo jaki dzidzius będzie duży..

2014-06-02 11:15

mamabasia Ubranka - jakie firmy? mama basia już pisala już cos na temat ubranek poczytaj sobie co dziewczyny doradzają :)

2014-06-02 11:13

hmm,,, moja córcia jest z listopada wiec podobnie ... Radzilabym ci kupic body z długim rekawm z 5 par rozmier 56 wystarczy na początek z krótkim mniej ..Nie kupuj za dużo ubran malutkich bo dzieciaczek na początku bardzo szybko przybiera na wadze . Zobaczysz ze ani się nie obejrzysz a będziesz pakowac za male ciuszki :),.jakiś kombinezonik bo na pewno ci się przyda jak dzidzia będzie jechać do domku i kocyk .. kocyk wielkości małego lozeczka zawsze się przyda .... no i oczywiście śpioszki tez z 5 par ...jakas czapeczka cieplejsza może nawet dwie , skarpeteczki kilka par... czasami sa fajne zestawiki w niedużej cenie ,,, do października jeszcze trochę czasu masz na pewno wybierzesz cos fajnego :)