Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Ubrania ciażowe

Data utworzenia : 2014-03-13 11:14 | Ostatni komentarz 2024-01-28 23:57

konto usunięte

29380 Odsłony
613 Komentarze

W ciąży każda kobieta chciałaby wyglądać atrakcyjnie a czasem ubrania robią się za ciasne. Czy wy kupowałyście jakieś specjalne ciążowe spodnie , spódnice itp. Ja przez całą ciąże przytyłam ok 9 kg i raczej wszystko poszło w brzuszek , kupiłam sobie tylko leginsy ciążowe i 2 tuniki takie luźniejsze a poza tym całą ciążę przechodziłam w normalnych ubraniach .Ale wiem że kobiety maja problem żeby kupić jakieś fajne ubrania a jeżeli już są sklepy top ceny w nich są oszałamiające, a może wy macie jakieś doświadczenie w tym temacie. Jak sytuacja wygląda, wyglądała u Was.

2017-06-22 21:58

Na aliexpress jest mnóstwo ubran dla mam z tym.ze czeka sie miesiac na przesylke i rozmiar trzeba wybierac z wyprzedzeniem :) ja osobiście kupuje luzne tuniki, sukienki, takie kroje ze beda fajne nawet po ciąży, leginsy wchodze caly czas a po domu nawet meza t-shirty. Da sie pięknie wygladac jak sie chce, czasem wystarcza tylko checi i dobry humor :)

2017-06-22 19:36

Z zamówieniami przez Internet też nie jest lekko. Polowalam ponad miesiąc na jeansy w rozmiarze 36 jak byly dostępne to dosłownie przez chwile, tak ze rano widzialam je na stronie a po południu juz wykupione. Do dzis ich nie kupiłam, termin porodu na początek lipca wiec juz sobie darowalam wyczekiwań na dostepnosc tych spodni :p

2017-06-22 11:05

W h&m też miałam ciężko znaleźć odpowiedni rozmiar (a byłam chyba w trzech sklepach h&m, więc coś powinno być, tym bardziej, że nie niektórych dział z odzieżą ciążową jest mniejszy, a w innych większy). Na szczęście możne u nich zamówić przez internet, a w razie czego bez problemu oddać.

2017-06-21 20:57

A ja pierwsze słyszę o ubraniach ciazowych z lidla, nigdy ich tam nie widzialam :o pewnie kobiety juz od samego rana na nie polują.. muszę się przyjrzeć tej sprawie :p Ja mam sporo ubran z hm, ktore tez ciezko dostać w szczególności spodnie bo wszystko od razu wykupione. Moze w tych wiekszych miastach nie ma z tym problemu ale w moim mieście hm ma niewielki dział z ubraniami ciazowymi.

2017-06-21 13:29

Dlatego też jak w Lidlu w takich cenach są ubrania typowo ciążowe to jest na nie takie wzięcie.

2017-06-21 13:21

A ja polecam ubrania ciążowe z Lidla. Kupiłam sobie 3 sukienki ciążowe, każda po 30-35 zł I jedną zwykłą długą, tylko o rozmiar większą niż noszę normalnie za 33 zł. Razem wydałam tyle, co kosztuje jedna np. w H&M i nie szkoda mi będzie jak się zniszczą, albo po porodzie nie będą się nadawały już do niczego. Ciążowe ciuchy od początku roku były już 2 razy, a zwykłe sukienki maxi są co chwila, będą np. od jutra, a potem nowe od poniedziałku.

2017-06-21 11:18

Ja też właśnie wyszłam z tego założenia. Kupiłam sobie takie "fruwajki" na lato które nie są typowo ciążowe, ale się super na ciążę nadają. Bo tak to kupować typowo ciążowe ciuchy które potem mają wisieć w szafie do kolejnej ciąży nie używane to dla mnie bez sensu. Ale ja jestem do przesady oszczędna, więc dla mnie to wywalanie kasy w błoto.

2017-06-21 09:37

Dokładnie teraz można spokojnie znaleźć coś dla siebie. Moda jest na odcięcie pod biustem więc spokojnie w ciąży możemy znaleźć coś dla siebie. :) ja w ciąży nie nosiłam sukienek ale moja kuzynka właśnie nosiła i też mówi że kupiła takie lekko szersze i chodzi w nich do dzisiaj a już mija rok od urodzenia małej.