Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Wózek spacerowy

Data utworzenia : 2014-03-08 11:28 | Ostatni komentarz 2023-05-02 14:23

Paulina91

6573 Odsłony
117 Komentarze

Witam. Córka ma 7 miesięcy i na wiosnę planuję kupić wózek spacerowy, lżejszy od wielofunkcyjnego, ale nie parasolkę tylko taki z całą rączką jeszcze... Przeznaczyć chcę nie więcej niż 500 zł. Moimi typami jest baby design sprint i graco ultima, wiec jeśli któraś z Was posiada któryś z wózeczków proszę o opinię. A może któraś z mam ma coś innego, ale podobnego ... Z góry dziękuję za pomoc

2014-03-09 16:42

Oczywiście że mogłam ale to nie zmienia faktu że nie zrozumiałaś mojego pytania pisałaś o czymś innym i zarzucałaś że wymagam szukania na allegro wózków które mogą mi się spodobać. Dobrze z resztą to nie ważne nie jesteśmy tu po to aby się sprzeczać po prostu się nie zrozumiałyśmy zdarza się najlepszym. Następnym razem przed założeniem nowego wątku sprawdzę wcześniej taki nie istnieje

2014-03-09 12:53

Paulina91 jesteśmy tu żeby sobie pomagać :) ale jak słusznie zauważa Samanta spokojnie można było "podbić" jeden z podlinkowanych przeze mnie wątków i w nim umieścić pytanie.

2014-03-09 11:47

Więc równie dobrze pytanie mogło zostać zadane w już utworzonym wątku..

2014-03-09 11:00

Napisałam o dwóch konkretnych wózkach z prośbą o opinię jeśli któraś z mam ma i dodałam że jeśli któraś ma coś podobnego też może pokazać a na pewno nie chodziło mi o szukanie na allegro nie wiem skąd pani to wywnioskowała.

2014-03-09 10:53

Jeśli podaje przykłady wózków większych niż parasolka to znaczy że z jakichś powodów potrzebne mi właśnie coś w tym stylu więc nie wymaga to żadnego czytania w myślach a może wystarczy zwykłe czytanie ze zrozumieniem ponieważ pytałam o konkretne wózki lub coś podobnego

2014-03-09 00:37

Jeżeli to też wygląda tak, że mamy Ci szukać na allegro wózków, które Ci się mogą spodobać (zresztą nie znając Twojego gustu) to ja podziękuję..

2014-03-09 00:35

W końcu napisałaś jakieś konkrety.. Wybacz ale my nie jesteśmy w stanie czytać Ci w myślach i jeżeli oczekujesz od Nas pomocy, jakiegoś doradzenia to napisz o co dokładnie chodzi, bo z początku był tylko kosz a potem i kółeczka..

2014-03-08 22:46

te duże spacerówki bardzo są podobne to wózków tych pierwszych 3 w 1 dla mnie spacerówka powinna być, leciutka, mała i zwinna dużo też pisaliśmy o wózkach spacerowych w wątkach które podały mamy