Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Zagospodarowanie ogrodu dla dziecka (zabawki, domki, huśtawki, itp.)

Data utworzenia : 2014-02-28 14:55 | Ostatni komentarz 2024-02-29 08:27

konto usunięte

12374 Odsłony
154 Komentarze

Pytanie do osób posiadających własne podwórko, ale nie tylko, nikogo nie dyskryminujmy :) Jakie macie pomysły na zagospodarowanie ogrodu, aby dzieci mogły się tam swobodnie bawić, spędzać czas i być bezpieczne? Rozbudowane domki ze zjeżdżalniami, huśtawkami, duża trampolina czy może zwykła piaskownica i mała huśtawka. Basen dmuchany czy wkopywany na stałe? A może taki bujaki na sprężynach jak na placach zabaw? Niebawem zaczynamy remont ogrodu i chcemy w nim wygospodarować troszkę miejsca dla córki, czekam na wasze pomysły :)

2019-06-11 10:29

Bardzo ciekawe. Nieźle mieć własny plac zabaw we własnym ogrodzie. Rodzice mogą spokojnie obserwować z leżaczków jak dziecko się bawi. Dobry pomysł to również kolorowy plac zabaw jak tutaj https://malpiszon.pl/sklep/kategorie/place-zabaw/plac-zabaw-domek/

2019-05-15 13:52

U nas tez trzeba bedzie poczynic pewne remonty zwiazane z przyjsciem na swiat naszego drugiego dziecka. Przeprowadzilismy sie teraz z blokow do domka jednorodzinnego i mamy zamiar zrobic tutaj jakis fajny taras. Pogoda jest coraz lepsza na spedzanie czasu z rodzina na zewnatrz jednak z miejscem jest dosc slabo. Ogolnie to bedzie mialo wyglad cos w desen ogrodu zimowego tylko nie przeszklonego. Teraz pozostaje odwieczne pytanie czy dac na podloge drewno czy moze szukac jakiegos zamiennika. Niestety naczytalam sie dosc duzo negatywnych opinii na jego temat, wystarczy zeby bylo niepoprawnie zaimpregnowane i czeka nas wymiana za kilka lat. Natomiast w kategorii plytek tarasowych drewnopodobnych wypatrzylismy cos takiego - https://www.paradyz.com/produkty/drewnopodobne-plytki-tarasowe Jak myslicie? Powinno sie lepiej sprawdzic :)

2018-12-11 15:03

Ja jakoś specjalnie swojego ogrodu nie dostosowywałam do dziecka, ma plac zabaw niedaleko domu więc tam czesto chodzimy. Z mebli ogrodowych to kupiłam huśtawkę, stoły, krzesła no i parasol. Zamawiałam tutaj https://gardenspace.pl/ bo mieli najładniejsze meble i w fajnej cenie.

2018-10-09 14:33

też się z tym nie spotkałam, że coś komuś na trampolinie się stało a co do quadów to ostatnio widzieliśmy z mężem jak dwójka dzieci gdzieś 7-8 lat albo nawet młodsze jechało na jednym po wsi bez żadnego nadzoru moim zdaniem to jest bardzo niebezpieczne a też słyszałam o sytuacji, gdzie dziecko na roczek dostało quada to to już dla mnie paranoja

2018-10-08 23:09

Szczerze mówiąc nie słyszałam ani nigdy nie widziałam by dziecko sobie zrobiło krzywdę na trampolinie za to na kładzie widziałam już nie raz.

Konto usunięte

2018-10-08 21:18

Ja rozglądając się w sklepach zdecydowałam się na zakup drewnianego domku na podwyższeniu. Drabinka i podest przypominają słynne domki na drzewach, jednak są tą bezpieczniejszą alternatywą. Obowiązkowo pojawi się piaskownica z pokrywą, aby uniemożliwić przerobienie jej na kuwetę przez osiedlowe koty. Trampolina nieco mnie przeraża widząc ilość dzieci, które niestety połamały się podczas zabawy. Bardzo podobają mi się zjeżdżalnie połączone z huśtawkami, które prawdopodobnie również wzbogacą nasz ogród następnej wiosny.

2018-10-06 17:45

Jak ja bym chciała mieć wlasny dom z ogrodem. Już wiem jak bym sobie urzadzila. Dla dziecka bym chciała drewniane rzeczy. Drewno czyste nie malowane. Ale po za rzeczami dla dziecka bym chciała drewniane dwie ławki i stół i sam stelaż od altanki tu mam dobry pomysł jak to zagospodarować. Ale póki co to tylko plany.

2018-10-06 09:41

manndarynka a mi się właśnie wydaje, że takie ręczne dzieła mają swoją cenę, ale z pewnością pięknie się prezentują, mój kuzyn jest stolarzem i swojemu bratu dla jego dzieci zrobił właśnie takie huśtawki i zjeżdżalnię i naprawdę wygląda to solidnie, my może pomyślimy o trampolinie, ale to się zobaczy jeszcze bo teraz to zima idzie a synek jeszcze bardzo mały