Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Nowe czy używane?

Data utworzenia : 2013-01-24 12:34 | Ostatni komentarz 2023-06-07 17:10

konto usunięte

51298 Odsłony
924 Komentarze

Jakie jest Wasze zdanie na temat kupowania nowych i używanych rzeczy dla dzieci?I nie chodzi mi tylko o ubrania.

2014-10-13 10:16

Ludzie dosłownie sprzedają wszystko. Ciekawe czy są osoby, które robią takie zakupy? Nie wszystkich stać na zakup butelki za 25 zł, bo przy zakupie dwóch już niezła suma wychodzi, ale są też w sklepach takie za 12 zł i też fajnie się z nich karmi.

2014-10-12 22:36

O ile ubrania w pełni rozumiem to mówię zdecydowane nie dla używanych smoczków, majtek, tetrowych pieluszek oraz gryzaków i osobistych rzeczy. Sama butelka po rodzeństwie dla mnie może zostać, bo po prostu smoczek się wymienia. Wózki itp. jeśli są w dobrym stanie i można je wyczyścić to czemu nie...

2014-10-12 22:30

O matko używane butelki dla dziecka , przecieciez jest to niehigeniczne przecież kupno butelki to nie majątek,

2014-10-12 11:46

Nie zawsze przypasuje się z butelką i trzeba wymienić na inną. Jak dziecko wypiło z niej może z trzy razy to czemu nie zostawić jej dla drugiego dziecka. Ale jak butelka używana jest częściej to ja się jej pozbywam.

2014-10-11 21:47

A ja uwazam ze butele i smoczki to jednak powinno sie miec nowe, to sa takie rzeczy ktorych nie chcialabym uzywanych. Butelki po starszej corce wyrzucilam wszystkie, nie zostawialam dla mlodszej. Z butami to prawda, lepiej kupic nowe jakies tansze niz firmowe uzywane.

2014-10-10 21:19

Ja dostałam dużo ubranek dla synka od rodziny. Dostalismy tez takie buciki od 3-6 miesięcy, ale rzadko je synkowi zakładam. Jak butelka była użyta tylko kilka razy to pewnie, ze jeszcze się nada. Tylko pod warunkiem, ze takiej butelki używałoby moje starsze dziecko. Ja na pewno bym nie zakupiła takiej na allegro, a widziałam już tam takie ogłoszenia.

2014-10-10 19:12

to moja pierwsza ciąża z mężem zdecydowaliśmy się na zakup nowego wózka i łóżeczka oraz trochę ciuszków, część ciuchów kupię w sklepach z odzieżą używaną myślę, że nie warto wszystkiego nowego kupować, maluch rośnie szybko a na ciuchach naprawdę można kupić ładne i nie drogie ciuchy. A jeszcze cześć rzeczy dostanę od siostry

2014-10-05 23:00

Na pewno nowe muszą być buty(takie do chodzenia) każde dziecko ma inną stopę i muszą być one wolne od odkształceń itp. To samo tyczy się materacyka do łóżeczka - materac się odkształca.. Wszystkie rzeczy do higieny - nożyczki, myjki