Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Pokój dla dziecka jak urządzamy?

Data utworzenia : 2013-01-23 08:15 | Ostatni komentarz 2022-06-06 20:57

olciaa

18753 Odsłony
309 Komentarze

Urządziłyście/urządzaliście już pokoiki dla swoich pociech, czy jeszcze czekacie? Proponuję tutaj taki kącik dobrych pomysłów jak urządzić pokój aby był ciepły, miły i przytulny. A może wcale nie trzeba go specjalnie urządzać? Jakie jest wasze zdanie?

2013-01-25 14:42

Jeśli zaczniesz odklejanie i naklejanie stopniowo, to nie wystąpią żadne bąble :) Ja nie odrywałam od razu całości, tylko po troszeńku, na koniec przejedź po naklejce gąbeczką lub ręcznikiem i będzie idealnie... :)

2013-01-25 13:37

Olciaa ja kupiłam na allegro naklejki za złotówkę za sztukę,a są naprawdę fajne kolorowe,no nie takie duże ale super sprawa.A ostatnio w biedronce widziałam takie fajne dywaniki w kształcie kwiatków,miały fajne żywe kolory.

2013-01-25 13:17

Trzeba je nakleić powoli i starannie ale nie jest to jakieś wyzwanie ;) najlepiej jak będziesz miała kogoś do pomocy. Warto bo wyglądają cudnie

2013-01-25 13:06

Wlaśnie zastanawiam się jeszcze na naklejkami. Szukałam po internecie na razie i sa takie fajne w zwierzatka o wymiarach 120/220 (wysokość/szerokość) Szerokość na jedną sciane u mnie prawie idealna ( mój pokój ma 250), tylko czy takie naklejki ładnie sie przyklejają i czy nie ma bąbli ani zagnieciuchów? są drogie ok 180zł ale ladne, a reszta ścian właśnie w dwóch kolorach by była malowana farbą. Odłożyłam pewną kwotę na ten pokoik, nie jest za duża, ale chcialabym żeby służył dłuższy czas.

2013-01-25 12:33

Pokoik dla Synka, pomalowaliśmy na 2 kolory - jasnożółty (od góry) i morski (od dołu) :) przez środek przebiega naklejka w misie, jadące ciuchcią... :) nie chcemy zagracać pokoiku dla niego, więc postanowiliśmy postawić tylko komodę bielutką i łóżeczko (chociaż zdecydowaliśmy, że przez pierwsze miesiące łóżeczko postawimy u nas w sypialni) ... w między czasie, w pokoju Bartusia, powstanie jego własny kącik, gdzie będzie mógł rozrzucać swoje zabaweczki.., ale na to przyjdzie jeszcze czas... ;)

2013-01-23 21:30

my na razie nie mamy gdzie i jak mała jest z nami w pokoju i to tez jest jej pokoik ma swobode i miejsce do zabawy i latania ale kiedys w przyszlosci na pewno bedzie miec

2013-01-23 17:57

U nas w bloku mamy małe mieszkanie i póki co nic nie przerabialiśmy i łóżeczko córeczki jest w naszym pokoju. Póki co się mieścimy ale za jakiś czas trzeba będzie cos wykombinować :)

2013-01-23 17:30

P.Janik to się zwie o ile pamiętam worek sako dopasowuje się do ciała a Adaś go uwielbia, łóżko w kształcie auta ,komoda, szafa, skrzynie na zabawki , na ścianie namalowane postacie z bajek ulubionych,gdzie prym wiedzie Tomek , a druga ściana , bynajmniej jej część jest pomalowana farba, i mozna po niej pisać jak po tablicy:) a na podłodze dywanik