Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Śpiworek do spania

Data utworzenia : 2013-09-14 11:38 | Ostatni komentarz 2022-11-10 18:40

mamabasia

13020 Odsłony
173 Komentarze

nasza córeczka zawsze rozkrywa się w nocy zastanawiam się nad kupnem śpiworka do spania, zastanawiam czy małej będzie w nim wygodnie spać ?

2022-11-10 18:40

ja bym zakładała skarpetki do spiworka małemu dziecku. 

2022-11-10 18:13

schwarzsie  ja bym zakładała skarpetki. ja mam śpiworki do spania natulino - bardzo są fajnie polecam. ale cena do najtańszych nie należy. ja akurat je wygralam. 

2022-11-07 07:03

Mam gruby śpiworek do wózka dla niemowlaka, w zimie nigdy nie wyciagalam synka z wózka podczas spaceru (przed spacerem upewniałam się, ze jest najedzony, przewiniety)

jak było bardzo zimno to miał gruba czapkę i kominek, sweterek Body rajstopki spodenki - śpiworek przy szyjce ma ściągacz, który wystarczy odpowiednio wyregulować i zimne powietrze nie wpadało :)

w ogole szukam dla synka do spanią śpiworek aktualnie rozm 86-92 możecie coś polecić? I jak to jest z tymi spiworkami, które rosną z dziecmi… zakładać wtedy skarpetki?

2022-10-06 17:47

Ja już też jestem wyposażona w kombinezon dla młodej na jesienne a raczej już może na zimowe spacery. Mam nadzieję że jak się urodzi to trochę skorzystamy z pogody i spacerków;)

2022-10-06 17:27

Ja w lutym na spacery małej zakładałam polarowy kombinezon i mialam gruby otulacz. Do tego osłona na gondolę i było cieplutko 

2022-10-06 10:00

hehe pamietam ja miałam podobnie w ubiegłym roku jak kompletowałam wyprawkę;)

 noworodek czetso jets tak ze przesypia spacery wiec wyciąganie go z wózka jest raczej sporadyczne osobiscie nie wyciagałam ani razu;) dopiero w okresie kiedy próbowała już siadac to bywały momenty gdzie wyciągałam ja czasami z  wózka ale był to okres wiosenny wiec moze ją coś bardziej zainteresowało poprostu;)

 

gondole mają to do siebie że mają dodatkową nazutke na wózek która również dobrze trzyma ciepło;) 

 ja kupiłam małej kombinezon nie zbyt gruby nie taki typowo puchowy raczej welur z ociepleniem wiadomo ciepła czapka na główke kocyk i ewentualnie ta pokrywa od gondoli zaleznie od pogody z maluchami te spacery też zimową porą nie ciągna sie nie wiadomo ile godzin wiec uznałam ze takie rozwiazanie jest najlepsze;)

2022-10-05 20:31

Ania mam ten sam problem. Kupiłam już kombinezon bo dla chłopców też miałam kombinezony. Ale właśnie cały czas zastanawiam się nad tym spiworkiem, z jednej strony wygodniejszy, ale z drugiej jak ubrać do niego dziecko, jak to jest pod szyjką, czy nie zawiewa. 

2022-10-05 14:37

Ja mam problem pt czy do gondoli wkładać malucha w kombinezonie i na to kocyk, czy jednak lepiej lżejsze ubranie i do śpiworka grubego? Martwi mnie jednak, że gdy na spacerze zaczniemplakac i będę musiała gk wyjąć to zmarznie maleństwo, wiec chyba zostanę przy takich kombinezonach ale śpiworkach