Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Niania elektroniczna/monitor

Data utworzenia : 2018-10-10 19:14 | Ostatni komentarz 2018-10-28 16:56

Konto usunięte

879 Odsłony
26 Komentarze

Witam drogie Panie. Właśnie zaczęłam się zastanawiać nad zakupem niani elektronicznej. Niestety w domku mam sypialnie na piętrze, natomiast kuchnię na parterze. Czy myślicie, że w takiej sytuacji niania jest niezbędna ? Czy jest na tyle sprawdzonym urządzeniem, które może dać mi poczucie bezpieczeństwa pozostawiając niemowlę samo w łóżeczku ? Boję się, że maluch może się zakrztusić kiedy będę np. robiła obiad. Powiedzcie jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii. Jeśli polecacie, to jakiej firmy ? Z monitorem czy bez ?

Konto usunięte

2018-10-28 16:56

Pati tak jak dziewczyny mówią, jak mąż chce kupić to bierz i nie zastanawiaj się. Dziecko chociaż nie płacze to może zakrztusić się własną śliną lub tym co się uleje. Na monitorze zobaczysz czy sinieje, czy leży poprawnie, czy nie odwrociło się buzią na poduszkę, czy nosek jest odkryty itp.

2018-10-28 14:38

JZ23 no jak mój się uprze na tą nianię to na pewno z monitorem żeby nie chodzić co chwilę chociaż jak mówiłam mieszkanie nie jest duże , i zastanawiam się czy jest w ogóle sens zakupu.

2018-10-28 00:40

Pati, niania z monitorem się przyda. Nawet jeśli dziecko śpi i nie płacze, zawsze możesz zerknąć w jakiej śpi pozycji, czy wszystko jest ok.

2018-10-27 23:43

Ja też mam łóżeczko córki za głową. Po między jest lampka. Więc w nocy jest to spore ułatwienie.

2018-10-27 13:53

Aneta ja właściwie będę miała łóżeczko koło głowy , a z racji że to będzie pierwsze dziecko to na pewno będę je za sobą wozić w kołysce bądź wózku. Wczoraj z moim rozmawiałam i on się uparł żeby kupić nianie muszę mu przetłumaczyć to że sensu nie ma , bo mieszkanie nie jest duże i jak dziecko będzie płakać to na pewno je usłyszę itd

2018-10-26 19:50

Nie wiem czy bym chciała tak każdej nocy wędrować z jednego pokoju do drugiego. Wygodniej mi jak córka jest ze mną w pokoju. Ale śpi w swoim łóżeczku.

2018-10-26 17:13

Moja kuzynka też zostawia dziecko same i robi coś innego w kuchni albo w łazience . Ogólnie mały ma swój pokój i od narodzin śpi sam w pokoju, ale nie widać żeby było mu źle

2018-10-25 22:49

Ja córkę zostawiam samą jak idę do łazienki. W innym przypadku nie wyobrażam sobie żeby była sama przez dłuższy czas.