Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Jaki wózek wybrać?

Data utworzenia : 2013-01-16 13:02 | Ostatni komentarz 2022-07-11 22:48

Maria.Z

45903 Odsłony
602 Komentarze

Piszcie swoje opinie i przemyślenia na temat wózków dobrych/ złych [Redakcja LOVI: Zapraszamy do lektury artykułu Kupujemy wózek - jaki wybrać?] ----- Jesteśmy w trakcie rozgladania sie za wozkiem nie mozemy sie zdecydować czy 2w1 czy 3w1 to nasze pierwsze dziecko mozemy prosic o rady ? :) na co warto zwrócić uwage ? :)

2014-02-06 15:08

retro wózeczki są śliczne ;) ale my bardzo często musieliśmy pakować wózek do bagażnika, bo mieszkaliśmy daleko od miasta i tu na pewno by się nie sprawdziły te duże kółka znajoma mówiła że pakując ten wózek do bagażnika musiała każde kółko odczepiać

2014-02-06 11:30

Silje,cenna uwaga, muszę jakąś ściereczkę przygotować na klatce schodowej , chociaż póki co to ja po spacerze wnoszę graty,rozbieram synka i zasuwam rozpakowywać cyca bo jak pochodzimy 3 godziny to akurat pora karmienia więc nie mam czasu przy wózku grzebać ;) wczoraj było słonecznie to postawiłam przed wejściem, mały się opalał a ja pucowałam wózek chusteczkami Dada dopóki się nie obudził :D co jak co ale do czyszczenia różnych dziwnych rzeczy Dady nie mają sobie równych, polecam też do skórzanej tapicerki w aucie i do butów ;) ja doradziłabym każej mamie przed zakupem wózka się nim przejechać, to trudne w wypadku zamawiania przez internet, ale czawsze można odwiedzić jakiś sklep i tylko tak sprawdzimy czy wózek nam odpowiada, ja marzyłam o Stokke Xplory ale jego sztywność mnie odrzuciła, do tego kubełkowa spacerówka.. może noworodki lubią pozycję embrionalną ale dla starszego bobasa ani to wygodne ani zdrowe, no i dzieci lubią delikatne kołysanie a nie energiczne podskakiwanie na wybojach :p jest to wysoki wózek co mi się podobało ale jego wysoka cena to już nie bardzo :p jak przejechałam się klasykiem to po prostu mnie zachwycił, a prowadziłam już w życiu dużo różnych wózków i ze skrętnymi kołami, i bez, i lekkość prowadzenia tego sprawiła że nie chciałam już żadnego innego ;) Mamunia dziękuję, spacerówka nie wygląda już tak efektownie ;) budka jest taka sama granatowa w maleńkie wytłaczane serduszka, wnętrze biało granatowe i jest miękka szara wkładka, pałąk chyba granatowy , siedzisko rozkłada się do spania,jest obszerne, nie mam zdjeć i nieprędko będę mieć bo wszystko w worku ;) a maluch pojeździ w gondoli do oporu, bo ma regulowane oparcie i nawet siedziące dziecko można wozić pod warunkiem że zamocujemy pasy :) Małgosiu dziękuję :)

2014-02-06 10:43

Basia1984 śliczny wózeczek nie dziw się ,ze Cię ludzie zaczepiają hehe:)Ciekawa jestem jak wygląda spacerówka w tym wózeczku:)

2014-02-06 10:08

Basia ja po każdym spacerze wycieram wózek do sucha. Radziła mi to pani producent, od której kupiliśmy wózek. I nie mam żadnych widocznych śladów rdzy. Jedno miejsce, które troszkę złapało, ale już z tym walczę, to miejsce pod wpięciem koła. Jak je zdejmę to dopiero widać. Więc co kilka dni, zwłaszcza jak wychodzimy w dzień mokry ściągam koła i też tam wycieram. A że biały wybrałaś to ja się nie dziwię, bo jest śliczny :)

2014-02-06 09:14

Basia1984: Świetny jest ten wózek. Bardzo mi się podoba.

2014-02-06 09:06

Silje ja się boje tymi kołami po śniegu, a raczej bardziej się boję że mi felgi zardzewieją od soli bo buty po spacerze całe białe i zniszczone nie wiem czy by mi nie zeżarło i wózka ;) z zaskoczenia zdjęcia masz na pewno hihi tylko o tym nie wiesz ;) Małgosiu mój wózek był robiony na zamówienie,to połączenie dwóch, a właściwie trzech modeli firmy Baby Merc, gondola jest od modelu Zipy, stelaż Classic, a koła z zupełnie innej bajki :) myślę że cenowo również podobnie jak u Silje to wychodzi, jest również bardzo lekki,biegam z nim po schodach (bez hipopotamka w środku rzecz jasna ;)) ma miękkie zawieszenie na wahaczach no i można wpinać fotelik i spacerówkę. Biały jest bo chciałam biały w pełni świadoma zabrudzeń :p powinna być jeszcze biała rączka ale chyba zapomnieli ;) dla mnie najważniejsze to że Classic jest wysoki i lekki,i ma wielką gondolę, do drugiego wózka muszę się garbić i schylać, po każdym spacerze bolą mnie plecy i ręce więc dziękuję za takie przyjemności :/ ale fakt że na trudnym terenie takie stare wózki z pompowanymi kołami są nie do pobicia. Arturkowi zdaje się być wszystko jedno, w którykolwiek wózek go włożę od razu chrapie i tak przez cały spacer :] na zdjęciu śpi w starym wózku

2014-02-06 00:01

To rzeczywiście nie specjalnie dużo.

2014-02-05 21:15

Gosia cena jest niższa od średniej, mój kosztowal 1500 zł.