Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Jaki wózek wybrać?

Data utworzenia : 2013-01-16 13:02 | Ostatni komentarz 2022-07-11 22:48

Maria.Z

45882 Odsłony
602 Komentarze

Piszcie swoje opinie i przemyślenia na temat wózków dobrych/ złych [Redakcja LOVI: Zapraszamy do lektury artykułu Kupujemy wózek - jaki wybrać?] ----- Jesteśmy w trakcie rozgladania sie za wozkiem nie mozemy sie zdecydować czy 2w1 czy 3w1 to nasze pierwsze dziecko mozemy prosic o rady ? :) na co warto zwrócić uwage ? :)

2016-11-03 22:06

Zgadzam się z wami dziewczyny. Ja co prawda gondole i spacerówke miałam osobną nie kupowałam 2 w 1, ponieważ gondole dostałam a spacerówke kupiłam osobno dla córki. Fotelik kupiliśmy osobno z adapterem. Nigdy nie kupiłabym używanego ponieważ nie mam pewności że jest on bezwypadkowy. Co prawda pożyczyłam go kuzynce ale mieszka ona niedaleko i na pewno wiedziałabym że miała wypadek... Nie należy oszczędzać na dziecku

2016-11-03 22:06

Kamil.1990 chyba pomyliłeś testy zderzeniowe z atestami i certyfikatami ;)

2016-11-03 21:55

Zgodzę się z wypowiedzią Michasi. Nie kupiłabym na pewno wózka 3w1 ze względu że mają gorsze foteliki taka prawda, ludzie oszczędzają na takich a nie wiedzą że nie były wcześniej testowane coś za coś. Każdy jednak ma swoje zdanie po to jest to forum aby tylko innych nie wprowadzać w błąd. Dodatkowo kupiłam z mężem bazę pod fotelik duża wygoda i fotelik bardziej stabilnie przymocowany do siedzenia.

2016-11-03 21:48

Nie wiem dlaczego przeszkadzają Pani moje wypowiedzi. Moje horyzony proszę mi wierzyć, sa wystarczająco szerokie. Proszę przeczytać co wcześniej napisałem. Ja kupiłam dla dziecka osobno fotelik bo wybrałem najlepszy ! Skomentowałem Jednak wypowiedzi Pań które piszą ze nie maja ŻADNYCH testów foteliki z wózków 3w1 sa krzywdzące dla producentów i jest to nieprawda. Ja dwa miesiące temu spędziłem nad kupnem wózka dużo czasu i oglądałem tysiące wózków 3w1 i w nowych wózkach, "eksluzywnych " foteliki niczym sie nie różnią od fotelików które można kupić osobno. Powiem więcej spotkałem takie foteliki które można kupić razem z wózkiem lub osobno tylko fotelik . Identyczny . Zależy od wózka marki itd itd .

2016-11-03 20:33

Kamilu, są foteliki "bezpieczne" oraz bezpieczniejsze - żaden fotelik z Lidla czy z tych wózków 3w1 nie był testowany w testach chociażby ADAC. Twoja wypowiedź brzmi mniej więcej tak, jak "no przecież chodziki i skoczki muszą być ok, bo ktoś je dopuścił do sprzedaży". Jak rodzicom się nie przelewa, to i taki fotelik dobry, bo lepszy niż żaden; ale jednak warto poczytać i trochę poszerzyć horyzonty.

2016-11-03 20:27

My kupilismy 3w1 fotelik razem z wozkiem bo wtedy niewiedzialam ze te foteliki nie sa sprawdzone itd. Teraz kupilabym osobno fotelik lepszy i ewentualnie adapter ale tylko jesli naprawde czesto sie jezdzi bo ja samochodem nie jdze a maz wolal zwykle wziac nosidlo w reke niz skladac i rozkladac stelaz wozka w kolko a na dlugie zakupy raczej nie jezdzilismy bo synek slabo to znosil a jesli juz to jezdzilam sama wozkiem i autobusem. Tak wiec u mas fotelik byl wpiety w wozek doslownie kilka razy

2016-11-03 20:27

Pisze wlasnie o wózkach 3w1od tych renomowanych firm . Ja nazwałem do ekskluzywne wózki.

2016-11-03 20:20

My mieliśmy wózek 2 w 1 i osobno dokupiony lepszy fotelik . Kupiliśmy adaptery do wózka i zamocowaliśmy fotelik i był wózek 3 w 1 z lepszym bezpieczniejszym fotelikiem co dla nas było bardzo ważne , bo dużo jeździmy samochodem. A te foteliki przy wózkach są bo są bez żadnych testów bezpieczeństwa. Kupując wózek zwracaliśmy uwagę na wagę wózka ,żeby nie był za ciężki , skrętne koła , i wygląd. Co prawda używaliśmy praktycznie tylko gondoli , spacerówkę może z miesiąc po czym kupiliśmy zwykłą spacerówkę .