Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Fotel do karmienia - mieć, czy nie mieć?

Data utworzenia : 2018-04-27 11:09 | Ostatni komentarz 2022-09-28 15:24

Agnieszka -1989

3316 Odsłony
120 Komentarze

Zastanawiam się czy zaopatrzyć się w taki wygodny fotel, co prawda nie mam miejsca w sypialni, żeby go wstawić a tam jest łóżeczko, ale jeśli miałoby mnie to odciążyć to coś bym wymyśliła a nie wyobrażam sobie wychodzić na karmienie co chwilę z maluszkiem do drugiego pokoju zwłaszcza w nocy. Mam trochę problemy z kręgosłupem i boję się, że tak jak co chwilę będę siadać na brzegu łóżka to będzie to dla mnie zbyt niewygodna pozycja, mam co prawda poduszkę do karmienia, ale nie wiem czy to wystarczy. Macie taki fotel, czy radzicie sobie bez niego?

2021-08-05 21:30

 Anabanana im większe dziecko tym mniej miejsca dla niego. Może dla nas będzie wygodnie się czy dla dziecka które będzie chciało nóżki wyciągnąć 

2021-08-05 18:50

Z tym miejscem to zawsze problem ;) mi się podobal jakis czas temu wielki fotel  z mężem nawet mielismy zajawkę na niego no ale właśnie nie było by go gdzie postawic ;( a jednak taki mebel zabiera duzo miejsca w pokoju;(

 

2021-08-05 12:59

Wydaje mi się że nie jest to rzecz niezbędna i wiele mam obchodzi się bez takiego fotela .Natomiast jeżeli pisze że masz problemy z kręgosłupem co prawda nie masz na ten fotel dużo miejsca ale jeżeli będzie trzeba to coś wykombinujesz to wykombinuj .Kochana po co sobie utrudniać życie. Jeśli ma ci to ułatwić sprawę jak najbardziej kup taki fotel dla ciebie to będzie dużo większy komfort tak jak piszesz po co masz wychodzić do pokoju obok o ile w dzień jeszcze jest to do zrealizowania bo w nocy może być to naprawdę niewygodne dlatego może  pomyśl o kupnie takiego fotela

2021-08-05 12:56

to bardziej chodzi o wygode niz o to czy trzeba miec czy nie :)

2021-08-05 07:25

Ja chociaż karmie butelka to też co chwilę gdzieś indziej 

2021-08-04 21:32

Ja tam w jednym miejscu ciągle nie karmię więc ciężko mi by było ciągle przychodzić do pokoju i karmić córkę. Zwłaszcza że karmiąc muszę jeszcze zająć się starszą. Czy to klocki czy puzzle.z nią poukładać 

2021-08-04 21:09

Mam uszaka z Ikea i szczerze czasami na nim karmię a czasami gdzie popadnie byle mieć podparcie pod plecy bo wygodniej. Co do fotela sprawdź czy nie jest zbyt głęboki bo może być nie wygodnie 

2021-08-04 07:33

Ja kiedyś u rodziców też miałam taki duży to był fajny, teraz produkują takie badziewia