Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Niania elektroniczna z kamerą

Data utworzenia : 2018-02-02 12:11 | Ostatni komentarz 2023-03-17 12:40

P123aulina

5308 Odsłony
54 Komentarze

Dzień dobry. Potrzebuje zakupić elektroniczną nianie z kamerą. Mam piętrowy dom i bardzo by mi ona ułatwiła życie. Tylko mam problem w wyborze. Kochane mamy czy macie jakieś doświadczenie z niania i czy możecie mi polecić jaka się u was sprawdziła.

2018-02-25 20:09

Niani nie kupowałam ale kupiłam sama kamerę Philipsa, dobrze widać w ciemności, podaje temperaturę i wilgotność w mieszkaniu. W sumie tak naprawdę to z niej nie korzystamy ale mój mąż się uparł na zakup :) Częściej podglądamy co pies robi jak Z domu wyjdziemy ;)

Konto usunięte

2018-02-25 18:47

I ja stoję przed podobnym problemem... jaką nianię wybrać? Na pewno potrzebuję z dobrym zasięgiem bo mieszkam w domku. Chciałabym również, aby niania miała wideo oraz tryb czuwania. Dodatkowym gadgetem byłaby dwustronna komunikacja. Czy któraś z Was korzysta jeszcze z jakiś niani elektronicznych? A może wiecie, jakiego modelu na pewno nie kupować?

2018-02-03 22:10

Nianię kupiliśmy z uwagi na wyjazdy do rodziców, którzy mają piętrowy dom. Patrzyliśmy na zasięg, by był jak największy, bo to jednak piętra, a braliśmy też pod uwagę lato, kiedy będziemy np. na tarasie. Niania świetnie nam się sprawdziła. Ale nie kupowaliśmy z kamerką, bo i nie chciałam takiej. Gdy córka się budziła i tak szłam do niej zobaczyć co się dzieje. Przy mieszkaniu na co dzień, może i to dobry wybór, żeby nie latać co chwilę, tylko móc podejrzeć malucha :) Na pewno warto dopłacić więcej, by kupić porządny sprzęt.

Konto usunięte

2018-02-03 18:09

Podobno dobrze :-)

2018-02-02 19:03

Dziękuję za odpowiedź. A czy w nocy dobrze widać?

Konto usunięte

2018-02-02 18:34

Ja nie mam jeszcze niani, ale moja przyjaciółka ma dla synka nianie Vtech BM3200. Jesli bede kupowac nianie dla siebie to wlasnie na tę się zdecyduje. Przyjaciołka strasznie sobie ja chwali glownie z tego wzgledu, ze ma dobry zasieg, bez zakóceń. Sama widziałam ja na wlasne oczy. Nadawany obraz nie jest super jakosci HD, ale wszystko jest czytelne i dobrze widoczne, a to przeciez najwazniejsze. Wizualnie tez mi sie spodobala :-) jakkos tak od razu sie do niej przekonałam.