Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Kultowe zabawki - czyli jakie zabawki polecacie

Data utworzenia : 2015-02-26 15:18 | Ostatni komentarz 2021-04-01 12:19

Natalia.Kwiecien

24114 Odsłony
557 Komentarze

W sklepach jest dostępne mnóstwo zabawek dla dzieci w każdym wieku. Niestety często zabawki które mi się wydają piękne i sama chętnie bym się nimi bawiła absolutnie nie przypadają do gustu mojej córce i po 2 minutach zabawy lądują w kącie ;-) A że jak każda mama lubię od czasu do czasu rozpieścić swoją córkę stąd pytanie - jakimi zabawkami najlepiej bawią się Wasze dzieci i jakie zabawki byście poleciły? Krótko o naszych hitach. - szeleszczący motyl - jak miała kilka miesięcy uwielbiała go dotykać, szeleścić i gryźć. - uciekającą biedronka (smily play) - znielubiana przeze mnie i męża za melodyki ale uwielbiana przez moją najpierw pełzającą a potem raczkującą córkę. - pudelko edukacyjne (dumel) - Mała dostała na pierwsze urodziny i przez kilka miesięcy było ulubioną jej zabawką. - drewniane puzzle / układanki - przez ostatnie pół roku dzień bez puzzli układanek to dzień stracony. - wózek dla lalek - od prawie roku hit codzienny; my mamy wersje spacerową sprawdza się w domu i na spacerach. - Lego Duplo - pokochała odkąd skończyła 2 latka - teraz jest to jedyna zabawka która bawi się całkowicie sama i dłużej niż 20 minut (to wyczyn dla ruchliwego 2 letniego dziecka). - odkrywczy domek Dummel (potrafi ją zająć na kilkanaście minut choć najlepiej działa jak go schowam na 2-3 dni a potem wyciągnę na kilka dni). Reszta posiadanych zabawek jest oczywiście czasami obiektem zabawy, ale na krótko i jakoś niechętnie do nich wraca. A wy jakie macie doświadczenia?

2015-06-02 20:35

Moje dziecko uwielbia kolorowe kartony

2015-06-02 15:22

U nas ostatnio synek dostał bąka i z zaciekawieniem przygląda się jak się kręci, A na dworek mamy wiatraczek.

2015-06-01 23:45

Przede wszystkim reklamówki powinny nie być kolorowe bo bawią rączki

2015-05-31 20:53

Zaznaczam, że dziecko może bawić się takimi rzeczami tylko pod kontrolą osób dorosłych!

2015-05-31 20:32

Reklamówki szeleszczą dlatego dzieci je uwielbiają

2015-05-31 20:22

Moja córka dziś dziś zafascynowana była zwykłą reklamówką, oczywiście bawiła się nią pod moją kontrolą. Taka zwykła rzecz a tyle radości.

2015-05-31 13:37

Ooo zapomniałam o bańkach :)

2015-05-31 11:08

U nas puszczanie baniek jest best of the best :)