Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Kultowe zabawki - czyli jakie zabawki polecacie

Data utworzenia : 2015-02-26 15:18 | Ostatni komentarz 2021-04-01 12:19

Natalia.Kwiecien

24163 Odsłony
557 Komentarze

W sklepach jest dostępne mnóstwo zabawek dla dzieci w każdym wieku. Niestety często zabawki które mi się wydają piękne i sama chętnie bym się nimi bawiła absolutnie nie przypadają do gustu mojej córce i po 2 minutach zabawy lądują w kącie ;-) A że jak każda mama lubię od czasu do czasu rozpieścić swoją córkę stąd pytanie - jakimi zabawkami najlepiej bawią się Wasze dzieci i jakie zabawki byście poleciły? Krótko o naszych hitach. - szeleszczący motyl - jak miała kilka miesięcy uwielbiała go dotykać, szeleścić i gryźć. - uciekającą biedronka (smily play) - znielubiana przeze mnie i męża za melodyki ale uwielbiana przez moją najpierw pełzającą a potem raczkującą córkę. - pudelko edukacyjne (dumel) - Mała dostała na pierwsze urodziny i przez kilka miesięcy było ulubioną jej zabawką. - drewniane puzzle / układanki - przez ostatnie pół roku dzień bez puzzli układanek to dzień stracony. - wózek dla lalek - od prawie roku hit codzienny; my mamy wersje spacerową sprawdza się w domu i na spacerach. - Lego Duplo - pokochała odkąd skończyła 2 latka - teraz jest to jedyna zabawka która bawi się całkowicie sama i dłużej niż 20 minut (to wyczyn dla ruchliwego 2 letniego dziecka). - odkrywczy domek Dummel (potrafi ją zająć na kilkanaście minut choć najlepiej działa jak go schowam na 2-3 dni a potem wyciągnę na kilka dni). Reszta posiadanych zabawek jest oczywiście czasami obiektem zabawy, ale na krótko i jakoś niechętnie do nich wraca. A wy jakie macie doświadczenia?

2017-10-07 15:56

A ja polecam kręciołki. Super sprawa, zajęcie dla mojego prawie 3-latka na.dłużej, no i na trochę dla mojej 10miesięcznej.

2017-10-06 08:39

Jak moja córeczka miała 3msc uwielbiala, matę interaktywną marki lamaze. Miała lusterko, maskotki szeleszczące i piszczące, słoneczko grające z efektem swietlnym aktywne na ruch, dodatkowo była mieciutka i kolorowa. Służyła nam do ponad roku, bo można było ją złożyć na kształt domku, więc nadal służyła jako zabawka i organizer na zabawki.później przy raczkowaniu hitem była hula kula z v tech, super sprawa, odgłosy zwierząt, rymowanki, ruch, światełka. To wszystko motywowalo do pogoni za kulą.Od początku aż do teraz córka uwielbia książeczki, często czytamy, oglądamy i opisujemy obrazki, przyczyniło się to pewnie do tego że córka dużo zaczęła mówić(ma 2,5roku).teraz na topie jest domek odkrywcy dummel, super sprawa nie zajmuje dużo miejsca a dziecko siedzi i ładnie się bawi "w dom", u nas figurkami peppy :-) nie pogardzi również puzzlami, Ale ma swoje jedne ulubione do których najczęściej wraca i ostatnio ma fascynację nad zestawem lekarskim kupionym w pepco za 30zł, jak ktoś w domu kichnie albo powie że coś go boli, to Wiki już stoi obok z walizką lekarską :-)

2017-09-16 11:22

Farma z Wadera jest super :) dzieci lubią zwierzątka potem tak słodko powtarzają odgłosy muu itd :)

2017-09-16 09:58

Znam te lalki, ale na mnie nie robią aż takiego wrażenia, jest wiele innych ładniejszych szmacianek:) Arkę już kiedyś gdzieś widziałam i własnie zastanawiałam się, czy nie kupić, ale jakoś rozeszło się po kościach. U nas na czasie jest teraz Farma z Wadera, córa uwielbia bawić się tymi zwierzątkami i traktorem, zabawka raczej dla nieco starszych, ale jak widać już teraz się sprawdza :)

2017-09-16 00:08

Jutro szukam Arki bo jest świetna. :) Lalka też wygląda super ale dla chłopca mi też nie pasuje.

2017-09-13 15:24

Arke kupiłam na olx, używaną bo nowe są po 120zł. Takie zabawki fajnie stymulują rozwój malucha. A taką laleczkę pierwszy raz widzę :) gdybym miała dziewczynkę to pewnie bym się skusiła, ale dla chłopca to jakoś mi ona nie pasuje :P

2017-09-13 14:48

Ale fajna ta arka :) zwierzatka to zawssensuoer pomysł dla malucha :) potem naśladują słodko te odgłosy :)

2017-09-13 14:29

Super ta Arka, wydaje się, że posłuży na długo. Wrzucam zdjęcie tej lalki, mi się podoba :) Taka przytulanka i można na niej wyszyć imię dziecka. Są też wersje dla chłopców :) I na Ali zatrzęsienie tych lalek.