Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Kultowe zabawki - czyli jakie zabawki polecacie

Data utworzenia : 2015-02-26 15:18 | Ostatni komentarz 2021-04-01 12:19

Natalia.Kwiecien

24112 Odsłony
557 Komentarze

W sklepach jest dostępne mnóstwo zabawek dla dzieci w każdym wieku. Niestety często zabawki które mi się wydają piękne i sama chętnie bym się nimi bawiła absolutnie nie przypadają do gustu mojej córce i po 2 minutach zabawy lądują w kącie ;-) A że jak każda mama lubię od czasu do czasu rozpieścić swoją córkę stąd pytanie - jakimi zabawkami najlepiej bawią się Wasze dzieci i jakie zabawki byście poleciły? Krótko o naszych hitach. - szeleszczący motyl - jak miała kilka miesięcy uwielbiała go dotykać, szeleścić i gryźć. - uciekającą biedronka (smily play) - znielubiana przeze mnie i męża za melodyki ale uwielbiana przez moją najpierw pełzającą a potem raczkującą córkę. - pudelko edukacyjne (dumel) - Mała dostała na pierwsze urodziny i przez kilka miesięcy było ulubioną jej zabawką. - drewniane puzzle / układanki - przez ostatnie pół roku dzień bez puzzli układanek to dzień stracony. - wózek dla lalek - od prawie roku hit codzienny; my mamy wersje spacerową sprawdza się w domu i na spacerach. - Lego Duplo - pokochała odkąd skończyła 2 latka - teraz jest to jedyna zabawka która bawi się całkowicie sama i dłużej niż 20 minut (to wyczyn dla ruchliwego 2 letniego dziecka). - odkrywczy domek Dummel (potrafi ją zająć na kilkanaście minut choć najlepiej działa jak go schowam na 2-3 dni a potem wyciągnę na kilka dni). Reszta posiadanych zabawek jest oczywiście czasami obiektem zabawy, ale na krótko i jakoś niechętnie do nich wraca. A wy jakie macie doświadczenia?

2021-04-01 12:19

Myśmy też dużo dostali, ale czasem zabawki kupujemy. Choć najczęśćiej tak wspominałam odpadam na bajkach , kolorowankach itp. Puzzle to też nas gubi 

2021-04-01 10:41 | Post edytowany:2021-04-01 10:42

U nas ksiażek to jest cały regał często na różne okazje kupuje ksiażki córce, chciałam zaszczepić w niej cheć czytania i nie jest źle;) efekt lepszy niz za czasów mojego dzieństwa;) 

ale niestety z zabawkami jest tak ze córka nie chętnie sie z nimi rozstaje;( przez co mamy sporo takich gdzie np. dostała misia Horacego za badania i wycinanie migdałka;/a pamięta ze go dostała jak była mała po fiberoskopi  i go nie odda;)

2021-03-31 21:54

U nas córka ma sporo książeczek ze zwierzątkami 

2021-03-31 21:06

Nati każdy kupuje co chce dla swojego dziecka. Ja z kolei książki kupowałam jak już 

2021-03-31 14:09

My kupujemy mało zabawek. Oprócz zestawu lego, zestawu drewnianych zabawek i jakiś puzzli (wszystko używane) to właściwie nic nie kupiliśmy typowo do zabawy. Oprócz tego książeczki. Za dużo też nie dostaje a i tak jest tych rzeczy sporo. Chociaż jak sobie przypomnę co miały dzieci mojej siostry to ja nie wiem czy mamy chociaż 1/10 tego :D Mnie okropnie denerwuje nadmiar, więc nie kupuję.

2021-03-31 12:56

My dużo  nie kupujemy, ale za to dużo dostaje 

2021-03-31 11:30

My mielismy mało miejsca wiec nie moglismy sobie pozwolić na dużą dawke zabawek, czesto wybieraliśmy zabawki z głową i woleliśmy kupić np. jeden prezent a lepszy ;) który posłuży na dłużej, ale potem jak już córka byla starsza, to juz zaczeły sie barbie i inne lalki, gdzie dochodziły akcesoria i niestety dodatkowe gabaryty zabawek;(

2021-03-31 11:29

Ja przepadam z zabawkami,ale najgorzej u nas z bajkami