Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Gry edukacyjne (komputerowe) dla 7 latka - Tak/Nie

Data utworzenia : 2015-02-09 14:33 | Ostatni komentarz 2024-04-16 21:28

Konto usunięte

5434 Odsłony
105 Komentarze

Co myślicie na temat gier komputerowych z tym, że chodzi mi o gry stricte edukacyjne. Znajoma kupiła ostatnio dla swoich dzieci i powiem Wam, ze zrobił ten program na mnie wrażenie jest dopasowany do pory roku, ale również kolejne poziomy rosną stopniowo więc dziecko coraz bardziej musi myśleć jest dużo elementów które potem przydadzą się w życiu jakieś sylwetki ptaków czy flagi. O ile pamięć mnie nie myli to program z serii Lato/Jesień/Zima/Wiosna od Akademia Umysłu JUNIOR fajny też był moment jak gra się wyłącza i program "zleca" dziecku ćwiczenia ruchowe, więc maluchy myślą, że muszą naśladować pajacyka, zeby program znowu zaskoczył i w ten sposób kilka chwil dość intensywnie ruszają się przed ekranem.

2024-02-08 11:26

a to ja tv nie mam od 19 roku życia :D mieliśmy może pzrez rok tv, ale nie korzystaliśmy w ogóle , więc zerwaliśmy umowę ze spółdzielnią. My korzystamy tylko z filmów na necie , więc mamy netflix kiedys jeszcze disney + mieliśmy, ale też nie korzystaliśmy zbytnio bo tylko córka jedną bajkę oglądała , więc umowy nie przedłużyliśmy 

2024-02-07 23:31

Ja od 6 lat nie mam kablowki, tylko platformy i jestem zadowolona nie muszę się męczyć z reklamami o oglądaniem w kółko tego samego a wiadomości czytam na wyborczej i to mi wystarcza.

2024-01-28 21:30

Aniss ja też polecam ! wciąga i fabuła mega zaskakująca :) gra aktorska głównej bohaterki też na wielkim poziomie i w sumie nie jako aktorki :) 

2024-01-28 20:39

Aniss polecam nie zawiedziesz się:D

2024-01-28 06:22

Ja kryminałów nie lubię podobnie trillerw;) 

Melodramaty to moja bajka ;) 

Ale ten film już mnie nie oszukasz z opisu taki ze mnie zainteresował ;) 

2024-01-25 20:21

teraz to nic w tej telewizji ciekawego nie ma 

2024-01-24 15:18

Mazia no ja akurat wieczorami oglądałam, ale nie mogłam się oderwać i rano do pracy wyglądałam jak zombie;P

2024-01-24 09:45

idziemka już mnie nie oszukasz widziałam i był mega . Dzieci w przedszkolu to wciągnęłam w 3 dni :D a tego drugiego nie widziałam, ale szwagierka polecała