Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Sorter klocków

Data utworzenia : 2014-07-07 12:43 | Ostatni komentarz 2022-08-03 23:10

SamantKa

11680 Odsłony
192 Komentarze

W jakim wieku dziecka warto zakupić sorter klocków? Czy jest on koniecznym elementem na pewnym etapie rozwoju? Jak zachęcić dziecko do prób wkładania (sortowania) klocków? Może macie jakieś sortery godne uwagi? Kupiłam taki najprostszy z oznaczeniem wiekowym 10m+ ale synka bardziej interesuje wyrzucanie klocków ze środka niż wkładanie..

2022-04-27 20:28

Ja już też znalazłam na olx za parę gorszy więc niedługo będzie u nas i będzie się bawić mała:D

2022-04-27 15:19

ja przy drugiej córce miałam stawiac na minimalizm w zabawkach ale widze sama po sobie że już poległam;) bo co fajnego zobacze to zaraz mnie korci zeby jej zamówić;( 

tyle z epók co wygrzebuje perełki jak dla mnie ;) bo każdy szuka czegoś innego własnie na olx ;)

2022-04-27 09:53

myszka, oczywiście, my tak samo robimy, część dziecko ma zabawek używanych, zazwyczaj po kuzynach, ale nowe też kupujemy :)

Konto usunięte

2022-04-26 08:53

Fajerka

ja dla Syna pamiętam kupowałam nowy 9 lat temu... praktycznie wszystkie zabawki brałam nowe.

Dla córki dużo mam z Vinted, Olx - wyglądające jak nowe! Nowe też oczywiście kupujemy ;)

 

2022-04-25 12:10

Zdecydowanie warto kupić taki sorter aby pobudzać dziecko do rozwoju. Ja już go dawałam malej jak siedziała. Na początku razem się bawiłyśmy a potem szybko załapała o co chodzi i sortowała już sama. Fajnie jak te zabawki się jeszcze dodatkowo świecą czy grają to dodatkowo pobudza nasze dziecko. Jest bardziej zaciekawione i chętniej się bawi. Ja zawsze staram się wybrać takie zabawki, które uczą i bawią bo to najlepszy sposób na rozwój naszego maluszka. 

2022-04-24 20:45

Mam ogromne szczęście, bo mieszkam na osiedlu, gdzie nie brakuje młodych rodziców z dziećmi. Mamy fejsbukową grupę, gdzie można wstawiać ogłoszenia typu oddam/sprzedam/kupię. Mnóstwo rzeczy tam niektórzy oddają albo sprzedają za grosze. Już sporo razy złapałam naprawdę fajne okazje, sorter też udało mi się zdobyć, właśnie garnuszek z Fisher Price.

2022-04-22 22:59

O widzicie, dobra rada. Zapewne poszukałabym jakiegoś innego sortera na allegro, a faktycznie można ten garnuszek używany kupić.

 

Tak z doświadczenia powiem, że fajnie gdy np. sorter prócz dopasowania kształtów ma kolorowe klocuszki i obwód otworu gdzie powinno się wrzucić klocuszek też jest w danym kolorze. Można przy tym uczyć kolorów, zawsze to dodatkowo rozwija dziecko. 

2022-04-22 21:12

My ten garnuszek chyba też za 30 zł kupiliśmy na Vinted. Wygląda jak nowy :)