Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Sorter klocków

Data utworzenia : 2014-07-07 12:43 | Ostatni komentarz 2022-08-03 23:10

SamantKa

11690 Odsłony
192 Komentarze

W jakim wieku dziecka warto zakupić sorter klocków? Czy jest on koniecznym elementem na pewnym etapie rozwoju? Jak zachęcić dziecko do prób wkładania (sortowania) klocków? Może macie jakieś sortery godne uwagi? Kupiłam taki najprostszy z oznaczeniem wiekowym 10m+ ale synka bardziej interesuje wyrzucanie klocków ze środka niż wkładanie..

2016-11-16 01:45

Polecam krokodyla Firmy Fisher price

2016-11-06 00:00

ja jestem zwolenniczką firmy Fisher Price, bo ma solidne rzeczy, maluch moze nimi rzucac, a one nic, słuzą spokojnie i kolejnym dzieciom, warto wiec i sorter kupic taki solidniejszy

2016-10-19 23:48

Najlepiej motywować dziecko, być szczęśliwym że udaje mu się coś zrobić, dać też przykład na innym dziecku wtedy ono nie chce być gorsze i samo tak robi. Fajnie też nagradzać dziecko za każdy postęp, ale też go nie dręczyć i mieć troszkę cierpliwości. Potraktować to jako super zabawę ;)

2016-10-19 11:59

My wczoraj dostaliśmy sorter . Mała była nim zainteresowana przez kilka minut . Ale już dziś się nim zaczęła bawić . Dopasowywanie jeszcze jej nie wychodzi ale powoli próbuje . Myślę ze to świetna zabawka dla dzieci powyżej roku.

2016-10-05 23:47

Moja córcia zaczęła dopasowywać kształty około roku, na początku wrzucała i wyrzucała klocki a z czasem najpierw jeden kształt potem drugi jak zauważyła że mama z zachwytu klaszcze i mówi ach ach robiła to chętniej i uśmiechała się a teraz ma 20 miesięcy i jest na etapie mówienia jaki kształt ma w ręce ... więc wszystko zależy od dziecka i Jego zainteresowania np moja córcia w ogóle się nie interesuje klockami ma małe i duże a leżą w kącie

2016-09-23 13:11

Moja córcia (10 miesięcy) od pewnego czasu bardzo zainteresowana była właśnie wkładaniem i wyjmowaniem różnych przedmiotów. Od razu łapała o co chodzi, jak pokazywałam jej wrzucanie mniejszej zabawki do kubeczka czy innej miski. Wyjmowała, brała do rączki i sama wkładała. Toteż nabyliśmy sorter, ale tutaj fajniejsze jest wyjmowanie, z wkładaniem w odpowiednie dziurki ma problem, ale dzielnie trenuje :) A zabawka po prostu poczeka na swój czas.

2016-09-22 01:28

Wydaje mi się, że Sorter klocków to jest przydatny i dziecko potrafi się nim bawić około półtora roku. Przynajmniej córka mojej kuzynki w tym czasie zaczęła. Wtedy dziecko już jest na tyle kumate, że wie jak wrzucić klocuszki do środka.

2016-09-21 12:52

u mnie chłopcy też próbują wkładać klocki w odpowiednie miejsca, ale im to jeszcze nie wychodzi. Mają na to czas, ale bardzo lubią je wyciągać a aj im wkładam, fajna zabawa dla nich.