Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Zabawy zimą

Data utworzenia : 2013-09-10 16:09 | Ostatni komentarz 2021-03-21 23:42

Proud Mommy

10543 Odsłony
129 Komentarze

Dziewczyny, co w dzieciństwie porabiałyście, gdy za oknem panowała zima? Jakie zabawy w domu i na dworze pamiętacie z tego okresu? Powspominajmy!

2013-09-19 10:01

Ja nie lubię zimy.Lubiłam jak byłam mała ale teraz nie.No ale trzeba to przetrwać. Proud Mommy to zamieńmy się ja pojadę w niziny i nie będę miała problemów z wyjeżdżaniem autem do domu,a Ty pomieszkasz i będziesz podziwiać krajobrazy,bo mamy widoki oj mamy:) Co Ty na to:) Co do zabaw z dzieciństwa to budowałyśmy z przyjaciółką tunele w zaspach,jazda na sankach, na worku (czyli worek gruby sianko do niego i heja)jeździ się szybciej niż na sankach. A zeszłej zimy szłam na skróty do koleżanki i wydawało mi się że śnieg jest dość twardy, a tu peszek i wpadłam do pasa w zaspę,nie mogłam wyjść i musiałam dzwonić po męża żeby mnie wyciągnął:)

2013-09-18 21:56

ja lubiłam bawić się z swoimi siostrami lalkami i w szkołę fajnie jest mieć rodzeństwo

2013-09-18 10:35

Jak na dworze jest plucha, to dzieciaki bawią się na korytarzu, jest przy tym okropny gwar ale na szczęście mamy wyrozumiałych sąsiadów. Każdy przynosi swoje zabawki, a wiadomo zabawka sąsiada jest zawsze fajniejsza to zazwyczaj wymieniają się nimi ;)) A mamusie mają chwilę na kawkę i plotki jak za studenckich czasów na korytarzu. Ewentualnie jak któraś z nas ma pilną robótkę to pozostałe mamy mają oko na maluchy.

2013-09-17 17:51

To w sumie jak z jesienią - dopóki nie pada, jest ok, ale jak tylko zaczynają się opady, to człowiek popada w deprechę i chce od razu wiosny :)

2013-09-17 15:31

Jak jest lekki mróz i świeci słońce to moim zdaniem jest bardzo przyjemnie :) Najgorzej jest, jak dla mnie, kiedy na dworze jest jesienna plucha. Albo i zimowa, topniejący brudny śnieg i wilgoć. Brr

2013-09-17 09:41

że jak zima za oknem? ja uwielbiam ten biały puch!nie lubię za to jesiennej pluchy, ale śnieżne krajobrazy kocham :D

2013-09-17 09:19

nudno jest gdy za oknem taka pogoda

2013-09-10 20:39

A ja czekam na kasztany ;) mała póki co chodzi na spacery z zabawkami do piasku ale jak juz będą spadały kasztany to nazbieramy ich trochę do wiaderka, zeby w pochmurny dzien mieć co robić;) pamiętacie ludziki z kasztanów? póki co to zostaniemy chyba na samych kasztanach bo jak połączyć ludziki nie używając zapałek? Do póki było gorąco czas spędzaliśmy na spacerach, zaniedbaliśy trochę książki, malowanki i rysowanie, oczywiscie nie wykluczyliśmy całkowicie ale te zajęcia były troszeczkę wyciszone, ze tak powiem dlatego okres zimy będzie priorytetem na czytanie malowanie i wszelkie inne prace manualne pójdą w ruch jakie, to wszystko się okaże w czasie najbliższym;)