Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Zabawki drewniane

Data utworzenia : 2019-03-29 11:38 | Ostatni komentarz 2021-05-05 19:18

konciarw

1812 Odsłony
28 Komentarze

Dziewczyny jestem zauroczona zabawkami drewnianymi dla dzieci i teraz zastanawiam się nad wyborem, które kupić dla swojej córki. Słyszałam same pozytywne opinie, ale zastanawiam się jakie najlepiej wybrać, które naprawdę zainteresują mojego szkraba. A może Wy polecicie mi jakieś konkretne?

2019-04-01 00:38

Moja córa ma 7 miesięcy :) Dziękuję dziewczyny za propozycje :) Z pewnością coś wybiorę

Konto usunięte

2019-03-30 21:09

Piasecka, przypomnij mi wiek dziecka. Ja już kupiłam, ale jeszcze czeka na swoją kolej taki jakby dźwig z przyczepą z IKEI. Na przyczepie są klocki drewniane w różnych kształtach, obok dźwig z magnesem, którym steruje się ręcznie i przenosi klocki. Kształty dziecko może również układać na przyczepie umieszczając je w odpowiednich miejscach. Mój bratanek bardzo długo się już tym bawi i pomyślałam, ze córeczka też będzie zachwycona tę zabawką.

2019-03-29 14:45

Fajne są takie warzywa i owoce drewniane połączone na rzep albo magnesem :)

2019-03-29 12:04

Też jestem zachwycona drewnianymi zabawkami :) mój syn ma teraz 9 mc i planuje mu w niedługim czasie coś zakupić : autko, magnesy ( już ściąga z lodówki), wieżę, farmę, zwierzątko do ciągania na kolach lub pchania, drewniane owoce i warzywa etc. Poszukaj w necie zabawek z firmy Goki lub Janod np.w Smyku na stronie popatrz mają w ofercie i dla najmłodszych i trochę większych dzieci. Polecam.