Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Zabawki drewniane

Data utworzenia : 2019-03-29 11:38 | Ostatni komentarz 2021-05-05 19:18

konciarw

1814 Odsłony
28 Komentarze

Dziewczyny jestem zauroczona zabawkami drewnianymi dla dzieci i teraz zastanawiam się nad wyborem, które kupić dla swojej córki. Słyszałam same pozytywne opinie, ale zastanawiam się jakie najlepiej wybrać, które naprawdę zainteresują mojego szkraba. A może Wy polecicie mi jakieś konkretne?

Konto usunięte

2019-05-21 23:38

Niedawno spotkałam drewniane klocki ręcznie malowane w promocji i kupiłam na zapas. Co prawda drewniane zabawki są droższe, ale według mnie zdrowsze bo raczej nietoksyczne (jeśli kupujemy od sprawdzonego producenta). Nasze klocki na każdym boku mają inną grafikę, np cyfry, kolory, kształty, zwierzęta, elementy wypukłe. Drewniane są tez bardziej eleganckie, fantastycznie nadają się na prezent. Minus jest taki, ze nie umyjemy ich pod bieżącà wodą, ale uważam, że to nie problem bo wystarczy je umyć wilgotną ściereczką

2019-05-21 14:58

Ja również jestem fanką drewnianych zabawek. Na urodziny babcia już kupiła córci piękny drewniany wózeczek/pchacz. Mamy też kilka drewnianych układanek i pociąg.

2019-05-20 21:03

My mamy trochę drewnianych zabawek. Klocki układanki ciuchcie. Zabawki są fajne i trwalsze niż plastiki.

2019-05-17 13:32

Drewniane zabawki są super, też mamy ich sporo. Często są dostępne np w Lidlu, poza tym na ale są często w stosunkowo niskich cenach. Jak ktoś nie lubi z ali to jest bardzo dużo zabawek drewnianych i klocków od polskich producentów, my mamy głównie takie.

2019-05-14 17:41

Drewniane zabawki to coś wspaniałego! Uwielbiam. Same plusy. Trwałe, ładne, bezpieczne no i trzeba się wybitnie postarać żeby je zniszczyć. ? owszem, są droższe, ale wolałabym zamiast 10plastikowych kupić 1drewniana. Moi bratankowie maja ciuchcie, samochodziki ze zjeżdżalnią, tory, układanie, klocki do sortera. Wszystko jak nowe. Najfajniejsze są kuchenne-nożyk, deska i warzywka na rzep. Kupiłam im na Mikołaja. Długa zabawa. Dostali ode mnie kilkanaście drewnianych, a mieli 3razy tyle plastikowych. Na dzień dzisiejszy plastikowych zostało raptem parę sztuk, a drewniane jakie były takie są. ? jak moja pociech dorosnie to coś czuję, że będzie miała mnóstwo drewnianych zabawek. ?

Konto usunięte

2019-05-14 14:56

Kupiłam kilka dni temu drewnianą układankę. Obie jesteśmy zachwycone bo zwierzęta są duże, poręczne, uchwyty również. Kolorystyka i grafika bardzo przypomina realne zwierzaki. Obramowanie również jest proste przez co łatwo umieszcza się puzle. Póki co córka wyciąga elementy, ogląda, manipuluje nimi w rączkach, podaje je mnie do układania, ale zauważyłam że sama tez je zaczyna umieszczać na planszy :) nawet najprostsze układanki wspomagają manipulację, motorykę, rozwijanie pamięci oraz mózgu dlatego warto probowac jak najszybciej :)

2019-05-12 19:18

Zabawki drewniane uwielbiamy :) Jest mnóstwo takich zabawek dostosowanych do wieku dzieci. Na początek najbardziej polecam klocki i jakieś łatwe puzzle drewniane do układania. Juz dla większych dzieci można znaleźć tzw. wyścigówki, sortery a dla kilkuletnich dzieci nawet rowerki biegowe i kuchenki drewniane. Są zachwycające i co ważne bardzo wytrzymałe.

2019-05-08 20:40

Mój synek, który ma 8 miesięcy bardzo lubi drewniane zabawki. MA między innymi gąsienicę na sznurku do ciągnięcia, autka, kostkę manipulacyjną. Jak zacznie chodzić, chce mu kupić drewnianą zabawkę na kiju do pchania. Widziałam fajne drewniane farmy i arki Noego, ale to myślę jeszcze 2 miesiące poczekać. Fajne są też drewniane instrumenty.