Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Zabawki drewniane

Data utworzenia : 2019-03-29 11:38 | Ostatni komentarz 2021-05-05 19:18

konciarw

1816 Odsłony
28 Komentarze

Dziewczyny jestem zauroczona zabawkami drewnianymi dla dzieci i teraz zastanawiam się nad wyborem, które kupić dla swojej córki. Słyszałam same pozytywne opinie, ale zastanawiam się jakie najlepiej wybrać, które naprawdę zainteresują mojego szkraba. A może Wy polecicie mi jakieś konkretne?

2020-04-16 19:57

My mamy taki obecnie problem z drewnianymi zabawkami, że mały wali nimi w ściany i meble, więc musieliśmy schować część drewnianych zabawek. 

2019-06-07 09:02

My bardzo lubimy zabawki drewniane, zwłaszcza klocki, są bezpieczne i kolorowe, poza tym jest ich naprawdę dużo. Wielkością są idealne do małych rączek. Klocki takie sprawdzają się przez bardzo długi czas i na różnych etapach rozwoju (samo chwytanie ich, burzenie tego co zbudowali rodzice, pierwsze samodzielne ustawianie pojedynczych klocków (widok niezapomniany dla każdego rodzica... i to skupienie na twarzy...). Jest wieli polskich producentów drewnianych zabawek czy klocków, także polecam, dodatkowo często są one pakowane w pudła, których przykrywka stanowi sorter dla klocków, co jest dodatkową zabawką dla dziecka.

2019-06-05 16:55

Drewniane zabawki rzeczywiście są prześliczne ale to że nam się podobają nie oznacza że dziecku się spodobają. Kupilabym coś do wstępnego przeanalizowania czy dziecko będzie chciało się tym bawić bo jak nie to szkoda wydawać nie małych pieniędzy. Mój brat zawsze lubił coś składać ale miał wtedy z 10 lat i to były drewniane dinozaury, samoloty itp

2019-06-04 13:28

Z drewnianych zabawek Brio ma fajne.

2019-06-03 22:44

My drewnianych zabawek mamy stosunkowo niewiele do plastikowych. U mnie synek nigdy nie chcial się bawić drewnianymi klockami, mimo zachęcania, więc bawi się plastikowymi. Z drewnianych zabawek najbardziej lubi kolejkę i kiedys z wycieczki z Krakowa przywieźliśmy tarczę i miecz :)

2019-05-31 21:07

Drewniane zabawki są bardziej kreatywne i zdrowe. Bardzo mi się podobają klocki drewniane.

2019-05-30 16:14

Ja też jestem zdania że drewniane zabawki są dużo zdrowsze. Chociaż cena zabawek drewnianych jest wysoka

2019-05-27 18:54

Też mieliśmy sporo drewnianych zabawek, układanek i klocków. Wszystkie były bardzo trwałe i posłużą jeszcze Maluszkowi. Cena drewnianych zabawek jest oczywiście wyższa, ale uważam, że warto dopłacić, bo nie zniszczą się tak szybko jak plastikowe.