Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Zabawki drewniane

Data utworzenia : 2019-03-29 11:38 | Ostatni komentarz 2021-05-05 19:18

konciarw

1817 Odsłony
28 Komentarze

Dziewczyny jestem zauroczona zabawkami drewnianymi dla dzieci i teraz zastanawiam się nad wyborem, które kupić dla swojej córki. Słyszałam same pozytywne opinie, ale zastanawiam się jakie najlepiej wybrać, które naprawdę zainteresują mojego szkraba. A może Wy polecicie mi jakieś konkretne?

2021-05-05 19:18

Ja mam kostkę edukacyjna,  samochód z cymbałkami i pchacz.. 

2020-04-19 10:05

U mnie jest tak, ze jak ja zwroce corce uwage to ona przestaje to robic. Teraz jak syn robi to ona mu uwage zwraca czyli kojarzy, ze nie wolno. Kiedys tez mu pilki zabierala co mnie troche irytowalo bo wszystko mu zabieralo. Ale w koncu zabawke z pilkami schowalam bo pilki nie byly takie male. Ale pewnego dnia cala wsadzil sobie do buzi. Jak to rodzenstwo bedzie sobie zabawki zabierac. Teraz sie tak nie zdarza zeby jedno drugiemu zabieralo zabawki. Wiadomo, ze codziennie sobie zabieraja ale nie jest to caly czas jak wczesniej. Ale tez tlumaczylam duzo corce, ze brat tez ma prawo sie bawic jak ty i nie mozesz mu wszystkiego zabierac. Dlugo z tym zeszlo nawet tak robilam, ze ja zabralam jej na chwile zabawke by poczula jak to jest gdy ktos ci zabiera rzecz ktora chcesz sie bawic. 

2020-04-18 22:17

No niestety jak coś dzieciom.sie spodoba to tak robią. Pewnie dźwięk uderzania się podoba 

2020-04-18 10:23

Aneta, nasz też jeździ po szybach. Mamy szklane witryny. Tłumacze, że nie wolno, ale z różnym skutkiem. Tak to jest, że w pewnym wieku stają się mało bezpieczne, ale zawsze można do nich wrócić za jakiś czas. 

2020-04-17 23:53

Uwielbiam drewniane, zależy w jakim wieku dziecko jest, samochodziki stacje drewniane były w rossmanie fajne, zegary, nauka ciała Lidl, układanki Lidl. Dopasowywanie kształtów. 

2020-04-17 22:32

Aneta dobrze mówi niech uczy młodsze rodzeństwo dobrych manier

2020-04-17 13:48

U mnie corka lubi zabawkami jezdzic po szybach. Wiec jej uwage zwracam, ze ma tak nie robic. Ostatnio syn pokal zabawka o zabawke, a corka do niego nie pokaj nie wolno. 

2020-04-16 22:30

Aga a u nas nie rzuca ale gryzie :/