Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Co sądzicie o Bujaczku

Data utworzenia : 2019-02-27 16:48 | Ostatni komentarz 2023-04-28 06:10

Karolina.Bochniarz

7674 Odsłony
375 Komentarze

Co sądzicie o bujaczku /leżaczku ktoś mi powiedział że lepiej nie dawać dziecka do bujaczka ze potem jest krzywy kręgosłup itp?

2019-06-22 06:28

Chodziło mi że wsadzisz w bujaczek i bierzesz dziecko ze sobą do kuchni czy lazienki

Konto usunięte

2019-06-21 21:16

aneczkaa006 - trochę nie rozumiem... "Bujaczek dobrze się sprawdza jak dziecko nie chce zostać same w pokoju a trzeba nastawić pranie czy coś ugotować. To w bujaczku może posiedzieć pobawić się i nie będzie samo w pokoju" i  nie będzie samo w pokoju bo będzie w bujaczku? czy nie będzie samo w pokoju bo z bujaczkiem weźmiemy dziecko do łazienki czy kuchni? 

Nie zostawiłabym dziecka samego w bujaczku w pokoju. nawet jak szłam do wc to brałam dziecko ze sobą z bujaczkiem. Jakoś nie ufałam na tyle temu sprzętowi, aby zostawić w nim samo dziecko i wyjść z pokoju (nawet do pokoju obok). 

2019-06-20 19:23

Bujaczek dobrze się sprawdza jak dziecko nie chce zostać same w pokoju a trzeba nastawić pranie czy coś ugotować. To w bujaczku może posiedzieć pobawić się i nie będzie samo w pokoju 

2019-06-20 13:41

JustynaSz123;) wszystko zależy, jakiej firmy bujaczek kupisz. Są bujaczki które rozkładają się do leżącej pozycji i wydają się wtedy być dobre dla naszych pociech, ale za to sporo kosztują i nie wiem, czy jest sens wydawać 500, czy 600 zł na tego typu gadżet. Ja osobiście nie kupiłabym. Mam bujaczek pożyczony od szwagierki, będę go używać, ale też sporadycznie i nie za długo.

2019-06-20 06:26

Jak wybierzesz odpowiedni to bez problemu można korzystać

2019-06-17 17:56

Justyna zależy jaki buja zek. Nasz był płaski więc nie obciążać kregoslupa

2019-06-16 12:04

Nie boicie się o kręgosłupy waszych dzieci? Też kiedyś rozważałam bujaczek, ale naczytałam się dużo niepochlebnych opinii. Dziecko ma w bujaczku nieergonomiczną pozycję, nie powinno w nim za długi przebywać. A wiadomo jak się kupi bujaczek i dziecko go polubi to będzie w nim siedzieć i siedzieć :(

Konto usunięte

2019-06-13 08:30

KontrolaJakosci89 - a nie myślałaś, aby wymienić bujaczek na inny? Skoro musisz go ciągle poprawiać i coś z nim jest nie tak, to może warto o tym pomyśleć? Nie musisz kupować nowego. Ja do córki kupiłam bujaczek fisher price za 50 zł na olx i się sprawdził.