Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Mata edukacyjna

Data utworzenia : 2016-11-24 14:28 | Ostatni komentarz 2022-01-30 21:55

NatkaF

6671 Odsłony
190 Komentarze

Nie wiem czy ten wątek już byl, ale nie moge nic podobnego znależć. Otóz zbliżają się swieta i czas kupowania prezentów :) Dla naszego przyszlego maluszka, chcemy kupic pod choinke mate edukacyjna. I stoimy przed dylematem jaką? Słyszalam dużo dobrego Fisher Price, ale i są tez negatywy. Jakie wy macie, jakie sie sprawdzają, a jakie nie? Na co zwrocic uwage przy wyborze?

2022-01-30 21:55

To u mnie po paru dniach pod mata jest taki syf a przecież odkurzam 2 razy dziennie 

jak prubuje odwrócić ta mate to się rozlatuje te puzzle wylatuja No jak dla mnie to nie jest grosza warte więcej z tym piepszenia 

2022-01-30 20:24

Ja mam puzzle skip hop, nie uważam aby czyszczenie ich było trudne. Odkurzam bez problemu i mogę też zawsze przetrzeć mokrą szmatką. Trzymają się fajnie :)

Można je też wsadzić do zmywarki ale nie próbowałam jeszcze.

2022-01-28 22:38

Polecam puzzle piankowe. 

Wystarczy dbać o puzzle i czystość to nie będzie z tym problemu. 

Wcześniej mieliśmy mate z Canpol ale córeczka już triche z niej wyrosla także zmieniliśmy. 

Tutaj są fajne wyciągane zwierzątka 

2022-01-24 12:59

I napewno o wiele dłużej służy 

teraz taka mate rozlozylam w pokoiku córeczki jak się uczy wychodzić z łóżeczka samodzielnie 😀

2022-01-24 12:58

My postawilismy na taka zwykła piankowa 

tylko nie te puzzle bo to się rozlatuje … 

brud się szybko zbiera pod i ciężko to odkurzyć / wymyć 

ja ostatnio wrzuciłam je do zmywarki i już nie rozkładam bo to nie trafiony prezent 😂 

fajne są takie duże ( jesli ma się na to miejsce w salonie ) składane 

bo można złożyć jAK dziecko się nie bawi czy goscie przyjdą 

i tak zrobić taki mini plac zabaw 

baby gmy kosz z zabawkami No wszystko i łatwo szybko to posprzątać jak dziecko sie nie bawi ☺️☺️

2021-12-31 12:10

Fajne są te od Fisher-Price. Mamy matę sensoryczną z żyrafką: https://www.al.to/p/1007622-mata-edukacyjna-fisher-price-sensoryczna-mata-z-zyrafka.html Jest duża, miękka. Ma sporo elementów. Dziecko się uczy poprzez wszystkie zmysły.

2021-12-26 20:05

Fajerka fakt nawet nam się udało:D

2021-12-25 18:07

Fajerka to sie nam czesto zdarza;) nie tylko w tym wątku;)