Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Zabawy z niemowlakiem

Data utworzenia : 2018-12-04 16:14 | Ostatni komentarz 2020-04-19 10:25

O.Ossowska

4037 Odsłony
113 Komentarze

Witam mamuśki :), jestem „młoda” mama i mam moje dwu miesięczne szczęście :). I chciałam Was zapytać jak mogę się z nią pobawić. Moja Zuzka jest bardzo aktywna i nie chce jej cały czas wkładać w bujak lub machać jej czyms przed buźka.

2019-10-02 16:43

Moja lubi i śmieje się jak robię "samolot" hehe.

Konto usunięte

2019-10-02 15:32

Aha i jeszcze uwielbia disco polo niestety :) kiedy tatuś z nią tańczy 

Konto usunięte

2019-10-02 15:31

Moja córeczka dostała na chrzest książkę z bajkami i codziennie czytamy, chociaż teściowa patrzy na mnie jak na idiotkę bo przecież ona nic nie rozumie bo jest za mała :/ no i bawimy się grzechotkami, bujamy w bujaczku. Czekamy na matę edukacyjną może córeczka się nią zainteresuje. Szybko się wszystkim nudzi :) a i ostatnio bardzo spodobały jej się świeżaki z biedronki, może przez te wielkie oczy :) 

2019-10-01 22:09

Czytać bajki, pokazywać karty kontrastowe, kłaść na macie i pokazywać zabawki 

2019-07-20 21:30

W tym wieku moja córeczka uwielbiała patrzeć na książkę kontrastową, a także na pluszaka taką dużą zebrę, bo jakby nie patrzeć zebra też taka kontrastowa;) dużo jej śpiewałam i odpowiadałam, zresztą robię to nadal;) a tak poza tym to jeszcze sporo czasu spędzała na spaniu

2019-06-07 09:37

Poza tym takiemu maluszkowi można czytać książeczki (dziecko lubi słuchać naszego głosu, bo dobrze go zna), pokazywać karty kontrastowe czy książeczki kontrastowe. I oczywiście wszystkie zabawy, o których dziewczyny już wcześniej pisały, w tym bardzo ważne zabawy ruchowe.

2019-06-05 17:09

Za dużo w tym wieku zabaw nie masz... ja tam pokazywałam kontrasowe książeczki, bawilam się maskotkami jak pacynkami, śpiewałam ( fałszuje ale jej nie przeszkadzało), wkładam do tej pory dziecko na matę z pałąkami, no i mase zdjęć jej robię to może nie jest zabawa ale coś się innego działo i to ją interesowało a i pamiątki bezcenne są:-)

2019-05-29 20:46

Moja się lubi bawić na macie lub słuch a swojej grającej lali. A tak to przeważnie śpi.