Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Zabawy z niemowlakiem

Data utworzenia : 2018-12-04 16:14 | Ostatni komentarz 2020-04-19 10:25

O.Ossowska

3974 Odsłony
113 Komentarze

Witam mamuśki :), jestem „młoda” mama i mam moje dwu miesięczne szczęście :). I chciałam Was zapytać jak mogę się z nią pobawić. Moja Zuzka jest bardzo aktywna i nie chce jej cały czas wkładać w bujak lub machać jej czyms przed buźka.

2020-04-19 10:25

Ja nie moge odpuscic to bym nie byla ja. Ja sie nie zalamuje jak nam rehabilitant odpada na stale tylko szukam kolejnych zajec. Tym sposobem chce wyslac dzieci na nauke plywania i w taki sposob corka tez chodzi na hipoterapie. Bo zaczeli odpadac rehabilitanci to ja juz co innego szukam by mogla sie dalej rozwijac. W jej przypadku nie jest za duzo bo ona musi miec stale ruch i stymulacje. 

2020-04-17 22:27

Aneta i rób tak dalej bo bardzo dobrze robisz 

2020-04-17 14:17

Dziekuje dziewczyny za mile slowa. Staram sie jak moge. 

2020-04-11 22:45

Aneta robisz wszystko dobrze. Córeczka kiedyś to doceni 

Konto usunięte

2020-04-11 14:36

Aneta na pewno nie robisz mało. Robisz wszystko co trzeba. I inaczej nie myśl. 

2020-04-11 12:58

Ja chcialam corke dac na mikropolaryzacje. Ale nie przeszla rekrutacji. W jej przypadku by to tylko pogorszylo stan zdrowia. Ja za wczasu juz sie nastawilam, ze sie dostanie i bylo mi przykro az plakac mi sie chcialo, ze nie bedzie tego miala. Ale dostalam namiary na swietna pania, ktora podchodzi profesjonalnie do swojej pracy oglada badania i duzo tlumaczy. Musialam tylko daleko jechac. Moglam jechac blizej bo tylko 50 km ode mnie i wydac za rekrutacje te same pieniadze ale tu przepuszczaja wszystkich jak leci bo chca miec jak najwiecej kasy, a ja chcialam by ktos pidszedl powaznie do sprawy. Wiec jak sie nie dostala to dalam sobie spokoj. 

2020-04-10 22:05

Aneta jesteś ambitna więc dążysz do perfekcji. I ile byś nie robiła to zawsze będziesz uważała że robisz za mało. Tak to działa. Ale nie ma co się dziwić. Mamy tak mają. 

2020-04-10 21:39

Aneta poprostu jesteś mega ambitna kobietą 

. I podejrzewam że zawsze będziesz miała takie podejście. Nie wyeliminujesz tego. Brawa dla ciebie że się starasz jak najlepiej. Bo na świecie jest dużo osób które mają swoje dzieci za przeproszeniem gdzieś