Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Suchy basen , namiot tipi.

Data utworzenia : 2018-07-17 23:25 | Ostatni komentarz 2021-05-05 19:12

Kilerr23

4254 Odsłony
174 Komentarze

Mamusie macie może dla swoich dzieci suchy basen lub namiot tipi ? Planuje kupić małej na roczek ale czy warto jest zainteresowanie jak się sprawdzają takie zabawki lub co innego moge kupić na pierwsze urodziny dla dziewczynki?

2020-04-17 14:15

Oooo prosze bardzo anetka faktycznie drewno ma swoj urok i pieknie sie prezentuje w mieszkaniach. 
Moj maz wlasnie ma zamiar sie wziasc za balkon bo zawsze odkladany jest na pozniej ;) Zrobimy sobie tzw ogrodek balkonowy ;D 

2020-04-17 14:12

Ja chce w domu drewniane podlogi zrobic. Ladnie to wyglada i podloga jest wieczna. Ja lubie drewno. Ale chce twarde drewno. 

2020-04-16 22:42

Teraz mozna w domach ruszyc nasza wyobraznie i wiele rzeczy fajnych zrobic na ktore w codziennym zyciu czlowiek by nie mial czasu albo by mu sie nie chcialo bo po co jak mozna gotowe kupic ;) 

2020-04-16 22:34

Aga drewno z lasu za darmo a materiał też znajdzie się. Więc myślę że aż tak drogo nie wyjdzie. plus jak piszesz satysfakcja że się samemu zrobiło 

2020-04-16 19:33

To się tak wydaje. Materiał też kosztuje, więc warto najpierw warto policzyć koszt zakupu rzeczy, które są potrzebne do zrobienia danej rzeczy. Mój mąż właśnie zrobił huśtawkę dla syna i koszt wcale nie był mały. Na necie w podobnej cenie można kupic, ale jednak satysfakcja jest, że zrobiło się samemu

2020-04-13 21:42

Typi jak będziemy mieli dom. To maż zrobi on lubi się bawić w takie coś. Napewno taniej wyjdzie niż kupować gotowe 

2020-04-13 14:46 | Post edytowany:2020-04-13 14:50

Wracając do tematu. My mamy tipi i świetnie się sprawdza. Mały bardzo chętnie tam wchodzi, zabiera zabawki i odpoczywa. Choć sądzę , że pewnie nie u każdego dziecka sprawdza się coś takiego. Mamy te, taki namiot z kulkami. Kupiłam na allegro za 40 zł i muszę powiedzieć że jest dosyć trwały jak za tą cenę. Syn również chętnie do niego wchodzi, ale kulki są wszędzie - w całym pomieszczeniu jak już wpadnie w szał zabawy. Ogólnie obie te atrakcje stanowią również piękny wystrój dziecięcego pokoju, także z pewnością byłby to fajny prezent dla dziecka. 

2020-04-13 12:16

Ja teraz mam plan z mezem zeby fajnie zagospodarowac balkon. Przedewszystkim oslonic balkon aby nie bylo widac co u nas na balkonie sie dzieje i chcemy dokupic zielona sztuczna trawe i dodac kilka drobiazgow zeby mozna bylo swobodnie z balkonu korzystac zeby zrobic klimacik jak dzialki nie mamy ani zadnej mozliwosci wyjscia na zewnatrz ;)