Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Wspólna kąpiel z dzieckiem

Data utworzenia : 2013-07-07 19:47 | Ostatni komentarz 2022-09-08 10:52

Proud Mommy

5944 Odsłony
33 Komentarze

Dziewczyny, czy Wy bądź Wasi mężowie bierzecie wspólną kąpiel ze swoimi dziećmi? Ja spróbowałam jakiś czas temu. Kupiłam matę antypoślizgową do naszej wanny, parę zabawek i... to był strzał w dziesiątkę! Córka była zachwycona, zwłaszcza teatrzykiem z gumowych postaci :) A jakie Wy macie wrażenia? :)

2013-08-05 09:07

Kąpię się z moją córą, ale mam tak małą wannę, że po pewnym czasie jedna z nas wysiada na zewnątrz;|)

2013-08-04 12:31

Ja raz w tygodniu kąpię się z moim maluszkiem :) mam taką żabę którą można zamontować na wannie za pomocą przyssawek cała się rusza i puszcza bańki. Z tatą się jeszcze nie kąpał.

2013-07-17 00:13

Nooo jasne. Wspólna kąpiel z dzieckiem jest przecudowna. Mój Andrzejek ma niezłą frajdę ze wspólnej kąpieli. Mamy kaczuszki, nakręcaną żabę, są śmiechy i oczywiście zachlapana łazienka. My mamy strasznie dużą wannę więc możemy kąpać się w trójkę, ale najczęściej z młodym kąpie się tata, ja w tym czasie mam chwilę dla siebie :)

2013-07-16 09:18

denna, mi zawsze pomaga mąż, bo córka lubi wstawać w wannie, choć my i tak kupiliśmy matę antypoślizgową do naszej wanny :)

2013-07-15 22:22

ja kompałam sie raz z mała w wanni powiedziałam ze jak narazie koniec za bardzo sie bałam ze sie pośliżnie, a przywychodzeniu nie wiedziałama czy małą pierwsza wyciągnąć czy sama mam wyjść

2013-07-10 21:41

hahaha, monika, no nieźle :D a karmisz jeszcze piersią? moja to ma zapędy na cyca, ale jak tylko poczuje smak mojego "suchara", to się krzywi i ucieka :P a frajda w wannie niezła, ale u nas to zazwyczaj jedna osoba z dzieckiem, bo wanna mikroskopijna :P I tak jak napisałaś, najpierw wanna dobrze wyczyszczona, ja biorę prysznic i dopiero potem szykujemy wannę pod córkę i szalejemy :D Choć słyszałam opinie, że my kobiety "wydzielamy" to samo i wcześniejsze podmywanie jest bez sensu. No cóż, na tym etapie śmiem się nie zgodzić i robię po swojemu :) marthoolka, no w naszym kraju popadanie ze skrajności w skrajność to normalka, więc nie dziwi mnie ta "moda", jakaś masakra z tymi ludźmi :/

2013-07-10 21:08

Hej! U nas rzadko bo wymaga to byśmy oboje z mężem byli w domu wieczorem, a jak ja jestem w pracy to dopiero 21,20 w domu wiec on kąpie tak normalnie w wanience. A wspólna kąpiel to super sprawa dla nas wszystkich. Przed myjemy wanne i ją spłukujemy, ale nie jakimś cifem tak gruntownie tylko przemywamy (u nas odpływ pralki jest do wanny) jedno wchodzi i się podmywa potem drugie, potem napuszczamy wanne wody mąz już siedzi wkładam mu Małą potem wlaże i ja i tak sobie siedzimy. Jedyne czego zaluje, że nie mamy dużej wanny bo tak to troche w scisku siedzimy, ale generalnie mimo małej ilości miejsca, wspólna kąpiel to mega duża frajda :) Dodam tylko, że Anna jak zobaczyłą nagie cycuszki to postanowiła napić się w wannie mleczka :P

2013-07-10 20:50

Teraz jest "moda" na wszystkie pedofilie i zboczenia i słyszałam, że wiele osób uważa to za chore i niewłaściwe. Ja się kapałam- mamy malutką wannę i z synkiem sie juz nie mjieścimy ale to wielka frajda i dla mnie i dla niego. Czekam teraz aż córka będzie pewniej siedzieć, to i z nia "Zanurkuję". No i jest plan, by dzieci czasem się razem pluskały.