Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1468 Wątki)

Tablica manipulacyjna

Data utworzenia : 2017-07-10 21:57 | Ostatni komentarz 2022-08-24 13:00

Mama_Arka_Martynki

4055 Odsłony
62 Komentarze

Prawie gotowa. jeszcze będą włączniki i światełka do nich. A tu taka o tablica

2017-07-14 10:38

piękne te cudeńka to prawda że zawsze można coś dodać i zmienić :):) Ale dzieciaczki będą miały frajdę :):)

2017-07-14 09:46

Już drugi raz tak mam, że nie widzę zdj, a potem ono się pokazuje, muszę pamiętać, żeby dłużej odczekać zanim drugi raz zechcę wstawiać zdj. He he no żyrafa popularna, ja się nie zdecydowałam póki co, jak mocno mała będzie marudzić przy zębach to kupię. Póki co nie jest źle. A do tablicy można ciągle coś dorabiać i zmieniać taki jej urok ;)

2017-07-13 22:52

MAM jest fotka, jest :) Super dla dzieciaków taki basen :) Wasz 2w1 bo i jako do wody służyl ;) U nas to zbiorczy prezent roczkowy, umanił się mężowi jak zobaczył, ja nawet nie wiedziałam że one takie "modne" są ;) On ma jakąś żyłkę pasjonata dziecięcych zabawek .. serio dla mnie coś jest średnie albo dziwne gdy mi pokazuje a później czytam, że to jakiś hit totalny. To samo było z Żyrafką Sophie, najpierw zwymyślałam go że co on mi pokazuje kawałek gumy za chore pieniądze a później kajałam się i kupilismy i był to strzał w 10 podczas poczatków ząbkowania, nasza żyrafa jest albinosem bo wyblakła od ciągłego memlania i mycia w kółko. No pomysłowości i trafności w celowaniu w ptrezenty swojemu mężowi nie mogę odmówić ;) A z tablicą mam nadzieję że jeszcze coś bedziemy do naszej dodawać bo u Was jest sporo tego wszystkiego u nas tyle o ile co znaleźliśmy i wykorzystalismy, więc pewnie i na mniej czasu zajmie niż u Was ale moze jeszcze na coś wpadnę i wynajdę gdzieś w szpargałach :)

2017-07-13 18:10

Nie dodało się zdj więc jeszcze raz, to nasz basen :) synek przegryzł górną część i jest płytki, trzeba skłonić, piłki z pepco

2017-07-13 18:06

Fajowa. Właśnie te ceny powalają, ja znalazłam taką za 250 zł więc nie dzięki. Mąż miał frajdę hihi Widzę modny ostatnio basen z kulkami A to masz basen

2017-07-13 11:51

Oi widzę MAM ze osobne manipulacyjne pasje mamy :D my tez mlodemu zrobiliśmy tablicę;) Bardzo spodobał mi sie ten pomysl , ale jak zobaczyłam ceny niektórych ponad 200zl, to powiedziałam mężowi, ze nie ma bata.. Sami robimy z tego co mamy w piwnicy i w domu. Dokupiliśmy co prawda kilka rzeczy, ale większość to nasze domowe starocia. :) Podczas tworzenia sami mielismy mega frajdę :D Takie cudo nam wyszło, jeszcze później dodaliśmy światełko rowerowe z włącznikiem takim pokojowym.

2017-07-13 09:37

MAM świetna ta tablica :) ja widziałam tylko takie książeczki materiałowe na tej zasadzie :) słyszałam ze tak jest z tymi wyjazdowymi mężami ;) mój w tym miesiącu ma 26 dyżurów w sumie 7 dni wolnych ale nie takich 24h tylko np idzie na 24h do pracy rano wraca rano kolejnego dnia ma 12h przerwy i wieczorem idzie na kolejne 24h i wraca wieczorem kolejnego dnia także w większości jestem sama z Antosiem.

2017-07-13 09:21

Ha ha ha przyzwyczajenie robi swoje. Ja juz oduczyłam się spać z chrapaczem. Mało chrapie niezbyt głośno, ale przeszkadza mi. I często pi chwili wychodzę jednak spać do dzieci. ;)