Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1474 Wątki)

Tablica manipulacyjna

Data utworzenia : 2017-07-10 21:57 | Ostatni komentarz 2022-08-24 13:00

Mama_Arka_Martynki

4133 Odsłony
62 Komentarze

Prawie gotowa. jeszcze będą włączniki i światełka do nich. A tu taka o tablica

2022-08-24 13:00

Duper są te tablicę, ale właśnie albo są drogie albo na wykonanie ich trzeba poświęcić dużo czas, ale jak to mówią dla chcącego nic trudnego 

2022-08-24 12:43

Super tablica manipulacyjna dla dzieci, wiem ile pracy kosztuje wykonanie takiej tablicy dlatego postanowiła zakupić taką która mi odpowiada, osobiście zaopatrzyłam się w tablice u uzytkownia "sektorcnc" na portalu alledro. Jest świetna!

2022-04-07 16:10

Sama właśnie niedawno szukałam informacji na temat tablicy manipulacyjnej i dobrze, że trafiłam na http://www.amazingtoys.pl/tablice-manipulacyjne-dla-maluchow Tutaj dowiedziałam się jak wiele ma ona korzyści i gdzie najlepiej jest ją kupić

2018-03-23 13:27

BRawo bardzo pozytywnie :)

2018-03-21 11:11

To już niedługo kwiecień i wielka uroczystość. Oj tak leci, ja na dłuższe teksty na tel nie mam możliwości, bo mi dzieci tel zabierają albo coś chcą..... Przedszkole mamy już zapewnione, ale drogie strasznie, bo za oboje będę płacić ok. 1300 zł, koszmar, dlatego spróbuję do państwowego oddać oboje, jak się nie uda to wtedy to prywatne. Idź do logopedy, da ćwiczenia, zacznij zajęcia, ja żałuję, że nie zaczęłam rok wcześniej, ale wiesz już są efekty, Arek zaczyna mówić, jeszcze niewyraźnie, ale da się zrozumieć część wyrazów :) pierwsze słowo to NIE :))))) Na jazdy umowilam się już z instruktorem na weekend, jeszcze nie wiem czy w sobotę da radę, czy w niedzielę będę jeździć. Ważne, że zaczęłam działać, oby było tak jak mówisz.

2018-03-15 20:01

No to super . Dokładnie lepiej nie zapeszac heh. Arkowi na pewno się spodoba przedszkole ;) tyle się tam dzieje i kolegów pozna :)) To długo karmisz i wierzę ci ze nie spisz za dobrze u mnie to samo :/ ale czego się nie robi dla naszych skarbow;) Dasz rade ;) podobno jazdy samochodem się nie zapomina :)) U nas leci czas w tempie błyskawicznym . Za miesiąc idę z Kuba do logopedy. Za tydzień dwa lata skończy, a dopiero powtarza kilka słów przez ten niedosluch . Do końca jeszcze pewni nie jesteśmy czy mu się poprawiło na sto procent. Młodszy to duża klucha , karmie piersią ;) udało mi się tym razem :) niestety mamy powtórkę z rozrywki i młody ma ŁZS tak jak Kubuś miał :/ Chrzest mamy w kwietniu ;) oby do wiosny hehe

2018-03-13 10:56

Super, zdrowi wszyscy tfu tfu dziękuję Dziubus, co tam u Was? My załatwiamy przedszkole Arkowi. W czwartek idziemy się poznać. Zajecia logopedyczne Arkowi pomagają, dziś albo jutro mam dostać informację opisującą postępy Arka w terapii. Dużo się dzieci Martynka rośnie, wszędzie jej pełno. Jeszcze na piersi, już ponad 15 miesięcy nie śpię dobrze. Muszę znaleźć instruktora do jazdy autem. Mam czas do września, żeby odkurzyc prawko i oswoic się z jazdą autem.

2018-03-12 09:56

Hej MAM;)) Jak tam? Lepiej się czujesz ? Jak dzieciaczki? Co tam u ciebie tak w ogóle ?