Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

Bakterie w moczu u cieżarnej

Data utworzenia : 2014-06-26 17:44 | Ostatni komentarz 2022-01-17 11:21

Konto usunięte

54854 Odsłony
63 Komentarze

Od kiedy zaszłam w ciążę mam bakterie w moczu. Są one nieszkodliwe - tak mówi lekarz, gdyż wystarczy, że popiję kilka dni sok z żurawiny lub wodę z cytryna i jest po kłopocie na tydzień. Po tygodniu znowu wracają. Nie chcę łykać żadnych tabletek - lekarz też mi ich nie karze brać. Czy mamy też miałyście podobny problem w ciąży? Jak sobie radziłyście?

2021-09-17 09:11

Bo z tego co slyszalam to wynik zależy czy powinni po porodzie czy przy porodzie podać antybiotyk czy też nie 

Ja na kolejnej wizycie będę miała te badania a przy 1 ciąży nie pamiętam.aby mi te badanie robili ale to było prawie 10 lat temu;)

2021-09-16 21:07

U mnie akurat gbs było wynikiem dobrym nie miałam problemu ale u nas w szpitalu bardzo się dopytywali właśnie najbardziej o to badanie. 

 

No cóż jak widać kazfy lekarz inaczej patrzy może akurat nie było to szkodliwe dla dziecka skoro nie kazał mi robić żadnej kuracji lekowej 

2021-09-16 09:25

Też się dziwię. Zawsze mi mówili, że najgorsze są infekcje intymne w ciąży, bo mogą przejść na dziecko. Szczególnie na końcówce ciąży, gdy ta szyjka jest króciutka i maluszek nie ma takiej ochrony.

 

Ale teraz widzę, że jak pokazuję moje wynio ten internista od nich chciał i niepotrzebnie mnie nastraszył... Dla nich ważne, aby w wynikach moczu nie było białka. 

2021-09-15 22:48

to aż dziwne, że nie bali się, że może coś przejść na dziecko, tak jak np gbs, gdzie podają antybiotyk

2021-09-15 17:27

No wiesz początek to inaczej niż koniec. Ja miałam na końcu i nic z tym nie zrobili 

2021-09-13 22:50

Ja miałam na początku ciąży to dostałam antybiotyk plus macmirror dopochwowo, a potem po ciąży miałam i też nie obyło się bez antybiotyku plus macmirror. Pisałam też w którymś wątku o tym :)

2021-09-11 23:01

No widzisz każdy ginekolog miał inne podejście, dobrze że u mnie nie było to nic bolesnego na szczescie. Ale jak widać niektórzy sobie całkowicie lekceważą, aby tylko kasa się zgadzała 

2021-09-11 08:58

Mam 34 tydzień ciąży. Za tydzień kolejne badanie moczu i tak myślę, że jeśli nadal wyjdą liczne bakterie to poza sokiem szybko dokupuję jakiś Urosept czy Żurawit