Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

BIEGUNKA

Data utworzenia : 2013-01-22 22:44 | Ostatni komentarz 2021-12-11 23:18

aanuzia1987

12998 Odsłony
124 Komentarze

Jak radzicie sobie z biegunką u Waszych dzieci?

2018-05-03 07:56

Najważniejsze jest to żeby przy biegunce nie zapomnieć o podawaniu dicofloru - trzeba wspomagać florę bakteryjną a ten probiotyk choć drogi to jest najlepszy na rynku. A smecta to must have w naszym domu, w końcu nie wiadomo kiedy trafi się przykra dolegliwość dla mojej córki. Tylko szkoda że nie ma jakiejś wersji łatwiejszej w podawaniu dla dzieci, bo ta jest przeokropna w smaku i dzieci często nie chcą jej jeść/pić.

2018-05-02 22:38

Starszy synek miał raz dwa dni biegunkę i dałam mu do jedzenia jagody i kaszkę ryżowa z kotów ana marchewka :) pomogło . Wiadomo jeśli biegunka trwa długo trzeba skonsultować to z lekarzem ;)

2018-04-24 11:48

Zawsze radzę na biegunkę dokładnie to samo, czyli smectę. Działa szybko . Jeśli nie będzie efektów to już wtedy radzę lekarza i badania. Zresztą - to lekarz powie, co trzeba zrobić. Najważniejsze, żebyście szybko działali.

2018-04-09 08:17

My po antybiotyku też mieliśmy długo problem z kupkami, ale biegunkami bym tego nie nazwała. Sposobów wiele, pytanie co na to nasze maluchy, moją to tylko do banana można przekonać :)

2018-04-08 16:00

Smecte nie kazde dziecko chce polknac - ja zawsze z tym mam problem ;) Ja przy antybiotyki mam dicoflor lub czasem acidolac baby. Ogólnie na zatrzymanie rozwolnienie sprawdza się marchwianka, banany, kakao lub tą wodą klej od ugotowanego ryżu. U mojej starszej sprawdza się to ostatnie A u najmłodszej marchwianka ; )

2018-04-07 21:32

Kilka osób wspominało tutaj że biegunka pojawia się po antybiotyku. To normalny objaw, dlatego powinno sie brać probiotyki w trakcie brania antybiotyków - http://www.proviterol.pl/ żeby wzmocnić florę w jelitach, to bardzo ważne

2018-02-08 18:17

Ja zawsze sięgam po to samo, czyli po smactę. To dla mnie najlepiej działa. Brałam kiedyś też stoperan, ale jakoś nie jestem przekonana. Popatrz na przykładowej stronie z lekami jakie to ma opinie - tomipomaga.pl/lek:stoperan

2018-02-03 15:51

kaparzynka, co roku w szpitalu z powodu biegunki współczuję. Moją córę na szczęście chociaż tego typu przygody ominęły i oby omijały. Nawet jak my z mężem mieliśmy jelitówkę ona nic, myślę że to też zasługa szczepionki.