Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

Delicol

Data utworzenia : 2018-05-11 16:55 | Ostatni komentarz 2022-01-19 09:44

K.Filipek

9030 Odsłony
37 Komentarze

Do kiedy podawałyście maluszkom Delicol? Mój synek kończy 5 miesięcy niedługo i tak się zastanawiam kiedy kolki u niemowląt się kończą? Trochę się boję że jak go odstawię teraz to będzie go brzuszek bolał. Jak to było u Was?

2018-05-14 07:41

Może na razie nie rezygnuj, jeśli maluchowi pomaga. Po tym 6 miesiącu spróbuj odstawić i zobaczysz wtedy reakcję. A że jest wcześniaczkiem to też nieco inaczej na ten wiek się patrzy. Świetnie, że dobrze reaguje na zmniejszenie ilości kropel, może już niedługo Delicol nie będzie potrzebny :)

2018-05-14 07:29

Ewcia mojemu synkowi Delicol w szpitalu podawali a miesiąc leżał i kazali podawać dalej. Także on od początku miał problem, to wcześniaczek to może dlatego. Raz kupiłam Kolzym bo Delicolu nie było i mieliśmy problem bo nie działał na niego. Teraz zmniejszam dawki i jest ok więc może zaraz nie będę musiała mu go podawać :) Jesteśmy dobrej myśli :)

2018-05-13 23:01

K.Filipek mi pediatra mówiła ze kolki trwaja od 3do 6mc , jak juz napisalam u nas pomógł debridat albo poprostu czas 3mc.. Ale debridat jest bardzo dobry na kazde brzuszkowe dolegliwości.

2018-05-12 12:21

Mamowe szukać dziury też nie jest za dobre.. Skoro kolki mogą utrzymywać się do 6 miesiąca to jest jeszcze ok Stopniowo zacznę zmniejszać dawkę żeby nie tak od razu przestać podawać

2018-05-12 10:28

K.Filipek jeśli kolki będą dłużej się utrzymywały to warto porobić dodatkowe badania bo zwalanie wszystkiego na kolki to też nie jest rozwiązanie :) Aczkolwiek podawanie delicolu to póki co dobre rozwiązanie aby ulżyć maluchowi .

2018-05-12 09:23

No długo ma długo. Też czytałam że nawet do 6 m-ca się utrzymują. Mój synek jest wcześniakiem to może i też przez to.

2018-05-12 08:31

K.Filipek oj to dlugo synek ma.te kolki jak jeszcze po 3mc mu nie przeszlo ale doktorka tez mowlla.ze.kolki trwają od 3-6mc ale skoro synek jeszcze je ma to lepiej podawaj delicol..a stopniowo mozesz podawac mniej i obserwowac synka..i zycze wam zeby szybko sie skończyły i synek juz nie cierpial a ty razem z nim..bo wiem co to znaczy..

2018-05-12 08:07

Dodam że raz jak miał 3 miesiące przestałam dawać mu Delicol bo myślałam że już po kolkach to po dobie zaczął płakać i podkurczać nóżki. Więc dalej podaję. Powoli może zacznę zmniejszać ilość kropelek i będę obserwować.