Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Łamliwość włosów i paznokci

Data utworzenia : 2017-09-07 14:29 | Ostatni komentarz 2020-05-13 09:25

Ewcia88

9654 Odsłony
310 Komentarze

Jak dla mnie temat tabu - nie wiem jak u Was...jeśli jest podobny wątek dajcie znać....jeśli nie bądźmy sobie pomocne i piszmy co komu pomogło

2017-09-23 08:56

Herbatka z pokrzywy jest fajna bo bardzo oczyszcza krew i dodaje mikroelementów, ale niestety trzeba ją długo pić, żeby zobaczyć efekty. Po pierwszym porodzie do takiej mieszanki dodałam skrzyp ( znalazłam swego czasu herbatkę ziołową smakową skrzyp-pokrzywa superoska w smaku). Wszystko z umiarem (bo jest moczopedna ;)) Czupryna się poprawiła, ale przede wszystkim samopoczucie.

2017-09-19 23:21

Na mnie skrzypowita nie działała, ale to brałam kiedyś kiedyś...ogólnie to szukam czegoś co nie będzie tabletka by nie obciążać żołądka - tabletka to jednak tabletka.... ostatnio zgadalam się na temat włosów z sąsiadka mojej mamy bo jej są rewelacyjne. Otóż ona pije pokrzywę - taka z ogródka i efekt jest. Jutro muszę mojemu kazać kupić w aptece - chyba taka kupna też może być. Zobaczymy po jakimś czasie czy jest efekt i dam Wam znać ;)

2017-09-17 17:45

Dziewczyny jestem po 2 tygodniach stosowania mydła babuszki agafii i powiem Wam, że działa rewelacyjnie. Włosy się juz tak nie przetłuszczają, moge spokojnie myć co 2 dzień i nie widać różnicy :) Wydaje mi się też, że mniej wypadają, nie wiem czy przypisać to kosmetykowi czy tabletkom Vitapilu, tak czy inaczej kuracja jest skuteczna :) dodatkowo jeszcze mam maskę do włosów tej serii i szampon. Mogę polecić bez dwóch zdań :D

2017-09-17 16:52

Oczywiście dobrana odpowiednio dieta powinna pomóc,ale warto też pomyśleć o stosowaniu dobrych,sprawdzonych kosmetyków.To podstawa. Kiedy używamy ich każdego dnia warto by były pozbawione parabenów,były bezpieczne i nie uczulały.Warto zajrzeć na http://goldenrose.pl/ gdzie znajdziemy spory wybór kosmetyków kolorowych,lakierów i odżywek do paznokci oraz akcesoriów do makijażu.

2017-09-09 21:31

Z wypadającymi włosami miałam problem przed ciążą ale nie było to jakoś straszne. Dobrze zbilansowana dieta to podstawa. Siostra męża stosowała Skrzypowite i była zadowolona. Włosy zaczęły jej mniej wypadać i paznokcie też się poprawiły.

2017-09-08 16:20

Mi na wypadanie włosów pomogły tabletki silica, stosowałam je dwa razy w dłuższych odstępach czasu i widział ogromny efekt, w końcu włosy przestały mi wypadać, a leciały mi dosłownie garściami. Tylko nie wiem czy można ja stosować przy kamieniu piersią, bo brałam je jeszcze przed ciąża i nie zwracałam uwagi na takie rzeczy. Stan paznokci też mi się po nich poprawił, chociaż z tym nie miałam wcześniej problemow.

2017-09-08 12:13

Ulka ponoć efekty są po całym opakowaniu, właśnie kończę i zobaczę czy coś to pomoże. Poleciła mi to fryzjerka bo ponoć wiele młodych mam sobie chwali ten suplement, a jest bezpieczny podczas karmienia.

2017-09-08 11:52

Zabusia gdy mój brat miał problem z łupieżem pomógł mu Nizoral. Kupił kilka saszetek w aptece i efekt był :) Teraz od czasu do czasu używa szamponów p/łupieżowych tak profilaktycznie :)