Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Łamliwość włosów i paznokci

Data utworzenia : 2017-09-07 14:29 | Ostatni komentarz 2020-05-13 09:25

Ewcia88

9635 Odsłony
310 Komentarze

Jak dla mnie temat tabu - nie wiem jak u Was...jeśli jest podobny wątek dajcie znać....jeśli nie bądźmy sobie pomocne i piszmy co komu pomogło

2017-09-25 22:58

Wierzę Ulka bo moja babcia też robiłą - zbierała pokrzywę i zalewała wodą, po jakimś czasie płukała tym włosy, miała również piękne i gęste...;((( też chce takie.....bo moje nie dosyć ze proste to lichutkie ino tak..a teraz jak jeszcze wypadają po ciąży to już w ogóle szkoda słów

2017-09-25 21:51

Ewcia sypka pokrzywa jest w każdym ekologicznym sklepie. Ja kupuję i piję na problemy z żelazem. Ale pamiętam jak byłam mała to moja babcia sama zbierała pokrzywy a później z nich robiła jakieś mikstury na włosy, a włosy miała przepiękne i zdrowe.

2017-09-25 12:54

No jasne, w zielarskich sklepach każde z ziół można kupić sypkie albo ekspresowe. Albo możesz zamówić w aptece internetowej :) O tych domowych sposobach słyszałam, koleżanka mi mówiła o jajku, że też jest dobra taka maska z jajka. Tylko potem trzeba włosy dobrze wymyć, po miodzie pewnie też się będą kleić :/

2017-09-24 23:55

M. Jacek myślisz ze gdzieś dostanę sypka pokrzywę????? wiem dziewczyny że to kuracja nie jednorazowa tylko dłuższa przygoda ale dla dobra włosa mogę się poświęcić na wszystko he he ;) byle odżyły i nabrały blasku. jest też taki program "Ostre ciecie" chyba - gdzie dwóch zawodowych fryzjerów jeździ po zakąłdach fryzjerskich i prowadzą rewolucje..kiedyś mówili włąśnie coś o płukance z miodu....zna może któraś z Was tą metodę?? ponoć świetnie odżywia włos....nie wiem właśnie jaka proporcja jest tego miodu do wody....

2017-09-24 10:27

Tylko trzeba pamiętać, że przy ziołach ważne jest systematyczne stosowanie a efekty nie są widoczne od razu ;/ najlepsze są zioła z własnego ogródka, a jeśli takiego nie posiadamy to trzeba kupować takie sypkie, można samemu stworzyć kombinacje smakowe :)

2017-09-23 22:53

Ewcia kupna pokrzywa może być i tak jak napisała Magros jest dobra na nadmiar wody w organizmie ale i poprawi kondycje naszych włosów.

2017-09-23 21:54

mi nic nie pomagało ...w końcu przeszło

2017-09-23 12:36

Ewcia, pokrzywa na pewno pomoże i na włosy i na nadmiar wody w organizmie. Ale jak na wszelkie ziółka potrzeba czasu :) Oby pomogły :)