Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (586 Wątki)

12 zasad odwiedzin u noworodka

Data utworzenia : 2017-02-01 21:01 | Ostatni komentarz 2017-08-27 20:46

Redakcja LOVI

7474 Odsłony
100 Komentarze

Po porodzie bliscy chcą jak najszybciej zobaczyć mamę i maluszka. Jednak zbyt wczesne i częste odwiedziny mogą być męczące. Dlatego podpowiadamy w jaki sposób określić granice, aby potem cieszyć się, a nie martwić wizytami znajomych.

2017-07-09 00:28

Zamarancza więc się nie martw. Nie przekarmisz Oskarka. No a jak już zaczął Raczkować to w ogóle. Teraz będzie ciągle w ruchu i spali wszystko. Ale gratulacje dla Was. Bo to zasługa wasza wspólna. ':))

2017-07-08 22:18

Uuuu to nie posiedzisz mamuśka ;) moja niunia zaczyna dupkę do góry podnosić dopiero od dwóch dni, więc jeszcze nie muszę jej ganiać Ufff

2017-07-08 21:12

Nie dam rady póki co jeść razem... Obiady swoje robię później niż jada Oskar... No ja też mu daje spróbować. Jak mu nie smakuje to wypluwa, jak jest najedzony odsuwa rękę pokazując, ze nie chce, więc też nie napycha się... Tak mama świeży... Zaczął raczkować w czwartek ;]

2017-07-08 19:13

Oskarek raczkuje? Super miałam Cię pytać jak tam, co tam. Co do jedzenia to faktycznie może razem powinniście jeść. A te drobne przekąski to nie jest zło. Niuniek dużo się rusza, spali kalorie

2017-07-08 16:27

Zamarancza ja proponuję wprowadzić wspólne posiłki. Oskar będzie miał mniej możliwość na dodatkowe jedzenie. Chociaż ja jak widzę że Szymon chce spróbować czegoś ode mnie to mu to daje spróbować. Jak jest pełny to spróbuję i idzie dalej. Dzieci tak już mają że chcą jeść to co inni bo myślą że mama ma coś innego, lepszego, coś ekstra.

2017-07-07 20:16

On dostaje max 2 na dzień... Nie jest tak, że je ile chce, ale tu chodzi o to, że jak widzi, że ktoś coś je to włazi do talerza... Baa jak widzi, że robią kanapki to zaraz chce bułki... Nie ważne, ze zjadł przed chwilą.. Na chleb i bułki ma osobny żołądek... Widzę, ze nie przybiera na wadze, wręcz teraz jak raczkuje będzie zrzucał, ale jakoś wolała bym trzymać się tych 5 posiłków i koniec, ale wiem, ze dziecko poznaje świat także smakami i nie mogę go ograniczać jeśli samo chce...

2017-07-06 23:02

Zamarancza spokojnie nie robisz źle. Może nie podawaj mu dużo i często tych chrupek. Ja Małemu od czasu do czasu też daje i sobie wcina spokojnie.

2017-07-05 13:31

Ja już przed porodem oznajmiłam rodzinie ze chciala bym po powrocie do domu miec spokoj przynajmniej na poczatku. Poki dzidzius nie oswoi sie z domem. I tak było pierwsze 2 tygodnie mielismy spokoju byli tulko rodzice a ciotli i wujki dopiero pozniej. Sami mowili ze przyjada pozniej bo nie chca robic zamieszania. Tym bardziej ze maluszek jest mały i sie przenosi choroby i duzo zarazkow. ;-)