Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

9 sposobów na ból i zmęczenie w pierwszych dniach po porodzie

Data utworzenia : 2016-10-03 19:39 | Ostatni komentarz 2016-12-01 00:13

Redakcja LOVI

6938 Odsłony
92 Komentarze

Urodzenie dziecka to wspaniałe wydarzenie w życiu mamy. Jednak początki bywają trudne, szczególnie gdy Twój organizm jest wyczerpany i obolały po porodzie. Podpowiadamy, jak sobie pomóc.

2016-11-28 11:04

Klara ładne imię :) i faktycznie nie wspominałaś w żadnym z wątków bo z pewnością tak charakterystyczne imię utkwiłoby mi w pamięci :) Jeżeli chodzi o drzemki w dzień..niektóre dzieci już tak mają ale powiem Ci szczerze, ze nawet wolałabym żeby synek nie spał w dzień a w noc przesypiał ładnie..ale u nas zwyczajnie sie nie da.... kiedy przychodzi pora na drzemkę to płacze i jest marudny nie do wytrzymania, przystawiam do piersi, zje mleczka chwilka i śpi...

2016-11-28 07:40

Chyba trochę niejasno się wyraziłam - moja córka (ma na imię Klara) sypia w dzień, ale ja niestety nie - bo ona zazwyczaj sypia w chuście... Kilka razy udało mi się uśpić ją przy piersi i raz sama nawet zasnęłam. Ale ja nie umiem spać w dzień, i malutka chyba ma to po mnie, bo usypianie na noc mamy bezproblemowe, a w ciągu dnia trochę z tym walczymy ;) (Choć od kiedy ja już rozpoznaję pierwsze sygnały i wiążę chustę, zasypia niemal natychmiast) :)

2016-11-28 00:56

Michasia a czemu nie praktykujecie drzemek? Też jestem ciekawa imienia twojej córki, bo chyba nie wspominałaś chyba, że gdzieś pominęłam:)

2016-11-27 21:33

najlepiej w drzemki maluszka samej tez sie zdrzemnać:)

2016-11-27 16:18

Michalina jak Twoja córka ma na imię bo niesety nie wiem czy gdzieś pisałaś albo znów mi umknęło;/// wiem, ze jest prawie w tym samym wieku co mój synuś :) Właśnie kiedy dziecko ma drzemki w dzień to mamusia może też wykorzystać i mieć chwilkę dla siebie...

2016-11-27 12:13

Iwona, gratulujemy Bartkowi :D Super, jak te dzieci szybko rosną... Niestety drzemek w dzień od urodzenia córki z jednym jedynym wyjątkiem nie praktykujemy... a nie przeczę, miło by było :D

2016-11-27 09:59

Dziękuję dziewczynki :) Silver to jest najlepsza forma relaksu i regeneracja sił też tak robiłam..miałam drzemki kiedy synuś spał bo zwyczajnie nie miałabym kiedy odpocząć...całymi dniami praktycznie sama z dziećmi..o tyle dobrze, ze córka do przedszkola to ja mogłam się położyć.

2016-11-27 00:10

Ja również spałam razem z Synkiem. Nawet 15 minut dawało mi kopa na kolejną część dnia tym bardziej, że mój Synek od urodzenia nie należy do śpiochów. :) Sen na zmęczenie po porodzie jest najlepszy. Iwona gratulacje dla Synka. :)