Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (586 Wątki)

Jak zorganizować chrzciny?

Data utworzenia : 2015-11-03 11:23 | Ostatni komentarz 2019-03-04 13:30

Redakcja LOVI

21853 Odsłony
448 Komentarze

Chrzciny dziecka – ta ważna duchowa i rodzinna uroczystość - wymaga wielu przygotowań. Podpowiadamy, jak zaplanować, aby wszystko się udało i abyście dzień ten wspominali z sentymentem i uśmiechem na ustach

2018-08-14 01:05

Chrzest na 100 osób. Jak dla mnie to jest przesada. U mnie brat jutro bierze ślub i gości wszystkich jest 120.

2018-08-13 16:37

My mamy porównanie, bo jeden chrzest mieliśmy na sali a drugi nie tyle w domu co pożyczonym od koleżanki klubiku malucha :-):-) Sali szukaliśmy nie dużej bo u nas na chrzcinach zarówno na pierwszych jak i na drugich było ok, 24 osób, tylko najbliżsi, ale mamy małe mieszkanie więc i tak by się nie zmieścili tylko musieliśmy coś znaleźć. Jak tak szukałam to taniej było wynająć większą sale trochę dalej od nas niż restauracje blisko bloku, różnica była duża więc wybraliśmy dalej. Plus na sali na pewno jest taki że nie trzeba sprzątać, o nic się nie martwisz A chrzciny w klubiku u koleżanki też bylo ok, ale dużo sprzątania, tym że nie płaciłam za wynajem, jedzeniem zajęły się teściowa i moja mama więc nie było źle. Dla mnie chrzciny to przede wszystkim ceremonia w kościele i potem ewentualnie w domu czy właśnie w innym miejscu spotkanie z najbliższymi i to wszystko. Oczywiście spotkam się z chrzcinami na 100 osób z wynajeta sala czy nawet zespołem (u moich rodziców na wsi ostatnio) ale ja tego nie pochwalam, oczywiście niech ktoś robi jak chce, każdy ma inne zdanie

Konto usunięte

2018-08-13 08:40

Jestem za restauracją, nie masz wieku zmartwień, porządek. Spędzasz czas z dzieckiem i gośćmi nie martwiąc się o organizację

2018-08-13 00:03

Ja chrzest robiłam w domu roczek też. Pokój mam duży rodzina też duża jest i się wszyscy spokojnie pomiescili.

2018-08-12 22:09

Chrzciny lepiej robić w domu czy w restauracji ? Jak sądzicie

2018-07-16 09:37

Zdecydowanie przesada. Poza tym to uroczystość dziecka, które jest małe i wbrew pozorom jest to dla niego ogromny stres, a co dopiero tyle osób które widzi po raz pierwszy i pewnie każdy chce go wziąć na ręce i zrobić sobie z nim zdjęcie.

2018-07-16 00:37

Ja teraz wyprawialam roczek córki. Była sama najbliższa rodzina rodzice, chrzestni, dziadki i rodzeństwo. Tak było koło 30 osób bo ja mam dużą rodzinę. Ale na 120 osób chrzest to już przesada to ja wesele miałam na tyle osób.

2018-07-15 21:16

Alessandra niezły wpis reklamowy :) Co do paznokci kupiłam sobie jakiś czas temu zestaw do paznokci hybrydowych, zrobiłam dwa razy (ja jestem taką osobą że raczej wolę coś sama kupić i nauczyć się robić niż płacić komuś) nie powiem wyglądały ładnie, ale przy dzieciach te paznokcie nie sprawdziły mi się, najlepiej właśnie krótkie, poza tym już wiem że paznokcie hybrydowe to nie dla mnie, u kogoś mi się podobają, u mnie samej nie i nie to że były źle zrobione tylko nie pasowały do mojego stylu, najlepiej się czuje w krótkich i pomalowane odżywka Wracając do chrzcin. Dla mnie jest to wydarzenie przede wszystkim kościelne, chrześcijanskie, druga sprawa to jakaś tam uroczystość. U mnie bylo minimum, tzn dziedki, rodzeństwo i chrzesni i to wszystko. Ostatnio w mojej rodzinnej miejscowości były chrzciny na 120 osób, wynajmowana sala itd... Nie wiem nawet jak mam na takie coś zareagować, żenada po prostu