Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (586 Wątki)

pierwszy seks po porodzie

Data utworzenia : 2014-09-04 15:53 | Ostatni komentarz 2022-03-29 19:34

Konto usunięte

34594 Odsłony
84 Komentarze

Dziewczyny, szukałam wątku i nie znalazłam, ale jeśli jest to podajcie link ;) Jak to u Was było z pierwszym seksem po porodzie, kiedy odważyłyście się pierwszy raz zbliżyć z mężem, jak Wam było, czy ochota na seks przyszła Wam szybko? Bo to bardzo indywidualna sprawa i zależna od wielu czynników - zabiegi podczas porodu (nacinanie krocza, pęknięcia i szycie, cesarskie cięcie) i inne dolegliwości poporodowe...

2014-09-19 11:37

Zgadzam się z wami to jest normalny temat który dotyczy każdego z nas a jeśli ktoś ma opory to może ten wątek pominąć :)

2014-09-19 11:07

Też uważam że ten temat nie jest jakiś perwersyjnie poruszony. To są normalne sprawy i pytając o pierwszy seks po porodzie chciałam poruszyć dyskusję o tym, że czasami jest ciężko wrócić do tego jak było wcześniej, że są pewne ograniczenia i wesprzeć siebienawzajem jak sobie z tym wszystkim poradziliśmy po porodzie i połogu. To całkiem senso, że seks po porodzie się zmienia i jest w różnych miejscach i o różnych porach :) a poza tym nikt tu szczegółów nie podaje :)

2014-09-19 09:46

Jeżeli ktoś wchodzi w taki wątek uważam, że powinien się liczyć z tym co zobaczy - nawet naintymnieszymi szczegółami; ) Seks po porodzie to czasem nie łatwa sprawa przez blokadę psychiczną, jakieś problemy zdrowotne - na forum można poszukać odpowiedzi, podzielić się swoją opinią, zadać pytanie czy na nie odpowiedzieć albo chociaż podyskutować. W Internecie nie ma czegoś takiego jak temat tabu, bo tu można się w miarę anonimowo poczuć i otworzyć. Nie rozumiem zbulwersowania i uważam, że to obraźliwe.. Wracając do tematu to seks nie kojarzy mi się tylko z łóżkiem ale wiadomo, że echo swoje niesie..; ) Łóżko jest wygodne ale to chyba zostawimy sobie na starość gdy dopadnie Nas reumatyzm; D

2014-09-19 09:33

Hehe no, kurcze, teraz mi troche wstyd ze ja normalnie dzieciaki machnelam;) Obrzydzenie to mysle mogoby byc jakbym opisala szczegoly, czego oczywiscie nie mam zamiaru robic, ale ze wspomnialam o samym miejscu? Dla mnie rozdmuchany problem;)

2014-09-18 23:28

Aniu,kochanie noż Ty to już taka perwersyjna jesteś,że tfu.. wstydź się :P ale wiesz,dla niektórych seks to temat tabu.. to się robi tylko po to,żeby dziecko mogło na świat przyjść,a nie z przyjemności..i koniecznie po Bożemu :D niektórych razi ten temat,a nawet powoduje strach i obrzydzenie.. tylko po co tu wchodzić w taki wątek??? hmm.. ja nie wiem.. ale Wy dziewczyny wstrętne jesteście! my tam z meżem też sprawę wiatropylnie załatwiliśmy.. idę sobie stąd :P

2014-09-18 22:38

MamaAntka wyczuwam frustracje u Ciebie, seks to normalna rzecz wkoncu dlatego jestesmy na tym forum prawda?? Chyba ze Twoje dziecko to przez niepokalane poczecie. A to ze sie uprawia seks gdzies indziej niz w lozku to rzeczywiscie, mega perwersja...

2014-09-18 17:27

Ludzie o takich rzeczach gdzie uprawiacie seks to może na innym forum sobie podyskutujcie.... co to kogo interesuje czy ty to robisz na stole czy w łazience... to sa chyba sprawy prywatne a jeśli sie chcesz pochwalić to znajdz sobie forum dla nimfomanek.

2014-09-17 11:38

Hehe dokladnie, sa jakies plusy tego bo to jednak jakas odmiana;) U nas juz sporo trwa, ale niedlugo mamy zamiar przeniesc corke do jej pokoju, bo jednak najbadziej brakuje mi mozliwosci poczytania ksiazki w lozku:)